Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uğurcan Zeki Kaan Çağlar Umut Okay Ozan Hakan Cengiz Kenan Burak

Doğruysa eğer Merihi kesmiş
Doğru yapmış. Merih ı ilk 11 e koymak hataydı zaten bence. Maç eksiği çok. Kaan pasör bi stoper. Bu maç bize o lazım.
Yine Altay yok.. Keşke Ozan yerine de İrfan, Orkun falan oynatsa ya :/
Sakatlanmadıkça veya inanilmaz kötü oynamadıkça gidip Altay ı koymak olmaz. Kalecilik bir sorun yok zaten. Kaleye Neuer ı koysan gene 3 4 yiyecektin o maç.

Ortasaha biraz daha pasör olabilirdi evet. Ben olsam Taylan Irfan yapardım.

Doğru yapmış. Merih ı ilk 11 e koymak hataydı zaten bence. Maç eksiği çok. Kaan pasör bi stoper. Bu maç bize o lazım.

Sakatlanmadıkça veya inanilmaz kötü oynamadıkça gidip Altay ı koymak olmaz. Kalecilik bir sorun yok zaten. Kaleye Neuer ı koysan gene 3 4 yiyecektin o maç.

Hatalı pasları yüzünden kaç kere atak kazandı İtalya, Neuer olsa oyuna top sokarken hata yapmaz ve en kötü ihtimalle en fazla 2 gol yerdi. Son gol sadece Uğurcan'a yazar.

Uğurcan çok düz kaleci, geriden oyun kuralım falan istiyorsak bu kişi Altay'dır, ki komple bakıldığında da Altay>Uğurcan bence

Hatalı pasları yüzünden kaç kere atak kazandı İtalya, Neuer olsa oyuna top sokarken hata yapmaz ve en kötü ihtimalle en fazla 2 gol yerdi. Son gol sadece Uğurcan'a yazar.
İtalya o kadar baskılı oynadı, sürekli geri oyna oyna kaleci yapacak illa. Bizim Ersun Yanallı sezonda geriden başladığımız taktik vardı, sürekli baskı yiyorduk. Altay daha nicelerini yiyordu yani. O maçta Altay olsa yine aynı olurdu

İtalya o kadar baskılı oynadı, sürekli geri oyna oyna kaleci yapacak illa. Bizim Ersun Yanallı sezonda geriden başladığımız taktik vardı, sürekli baskı yiyorduk. Altay daha nicelerini yiyordu yani. O maçta Altay olsa yine aynı olurdu

Ben Altay ile kıyaslamıyorum. Uğurcan'ın çok iyi olduğunu ama rakibin çok güçlü olduğunu düşünen çok kişi var. Buna karşı yazmıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık