Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normal süredeki penaltı da neden kırmızı vermedi hakem ? Kesin kırmızı değilmi benmi yanlış biliyom ? 2 maçta kötü ve sıkıçıydı umarın diğer maçlar böyle olmaz.

Ayrıntısı da var. Müdahalenin topa olması gerekiyor veya topu durdurma amaçlı olması lazım, direkt adama dalarsan kırmızı. Ayrıca gole giden topu elle kesersen o da kırmızı.
Hmm, demek hakem topa müdahale olarak görmüş orada. Net arkadan müdahaleydi boş kaleye giderken bence yanlış olmuş.

Normal süredeki penaltı da neden kırmızı vermedi hakem ? Kesin kırmızı değilmi benmi yanlış biliyom ? 2 maçta kötü ve sıkıçıydı umarın diğer maçlar böyle olmaz.
Sezon başında değişti bu kural, kimsenin haberi yok. Hem penaltı hem kırmızı kart iki kere cezalandırmak gibi oluyormuş o yüzden sarı + penaltı diye değişti kural.
Ayrıntısı da var. Müdahalenin topa olması gerekiyor veya topu durdurma amaçlı olması lazım, direkt adama dalarsan kırmızı. Ayrıca gole giden topu elle kesersen o da kırmızı.

Güzel maç oldu. Şu dünya kupasında en sevdiğim maçlardan birisiydi. Danimarka'yı seviyordum ama Modriç adına mutlu oldum.

Penaltılar harici 0 heyecan ve berbat futbol içeren bir dünya kupası maçı daha. Schmeichel'a çok yazık oldu. Onun yerinde olsam soyunma odasına bazukayla girerdim *******.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık