Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2007 Yılının En İyi Oyunu

2007 yılının en iyi oyunu sizce hangisidir?

• BioShock

Kullanılan: 7 7.8%
  • Call of Duty 4: Modern Warfare

Kullanılan: 23 25.6%
  • God of War II

Kullanılan: 20 22.2%
  • Halo 3

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mass Effect

Kullanılan: 3 3.3%
  • Portal

• Rock Band

Kullanılan: 0 0.0%
  • Super Mario Galaxy

Kullanılan: 1 1.1%
  • Team Fortress 2

Kullanılan: 4 4.4%
  • Crysis

• Half-Life 2: Episode Two

Kullanılan: 9 10.0%
  • Uncharted: Drake's Fortune

Kullanılan: 1 1.1%
  • The Witcher

Kullanılan: 2 2.2%
  • Assassin's Creed

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    90
2007 bayağı sağlam bir yıl ama Cod: Modern Warfare hem oyun dünyasına getirdikleri hem de iyi hikaye iyi oynanış ve güzel sinematikler ile bana göre senin en iyisidir.

Bir kaç oyun dışından alayını oynadım hepsi ayrı ayrı güzeldi. Fifa 07 ve guitar hero 3 eksik kalmış. HL2 diyorum ben. Hikayesi oynanışı işlenişi hala alır götürür. Bir de yarım kalması....

Bioshock kesinlikle.

Hikayesi ve o muhteşem atmosferi hiçbir şeye değişilmez.

Oynayalı uzun zaman oluyor, yorumlayacak kadar hatırlayamıyorum ama en sevdiğim birkaç oyundan birisi olduğunu biliyorum.

“A man chooses, a slave obeys”
― Andrew Ryan

Assassin's Creed, Uncharted, Bioshock, The Witcher ve Mass Effect gibi epey iyi sayıda yeni fikri mülkün ortaya çıktığı bir yılmış ama bunların ilk oyunları daha sonra gelecek devamlarının yanında sönük kalıyor. Oyumu God of War II'ye verdim, serinin en iyi oyunudur, tartışmaya kapalı. Hatta aksini iddia eden liselidir diyorum. PlayStation 2 bitti derken kapanışın böyle bir oyunla yapılmasıyla daha bu konsolda ne cevherler varmış diye düşündürtmüştü. O konsolda böyle grafikler ve geniş setler olabilmesi çok şaşırtıcıydı.

BioShock olmasa çok düşünürdüm ama BioShock’un olduğu bütün anketlerde -benim için- kazanan BioShockdur.

Muazzam oyunlar var ama defalarca kez oynasam da bıkmadığım GoW 2'nin yeri ayrıdır bende. Yürüyedur Kratos reis. :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık