Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2002 Yılının En İyi Oyunu

2002 yılının en iyi oyunu sizce hangisidir?

• The Elder Scrolls III: Morrowind

Kullanılan: 5 5.3%
  • Grand Theft Auto: Vice City

Kullanılan: 50 53.2%
  • Kingdom Hearts

Kullanılan: 4 4.3%
  • The Legend of Zelda: The Wind Waker

Kullanılan: 3 3.2%
  • Metroid Prime

Kullanılan: 1 1.1%
  • Soulcalibur II

Kullanılan: 0 0.0%
  • Warcraft III: Reign of Chaos

Kullanılan: 13 13.8%
  • Tony Hawk's Pro Skater 4

• Tom Clancy's Splinter Cell

Kullanılan: 1 1.1%
  • Super Mario Sunshine

• Medal of Honor: Allied Assault

Kullanılan: 2 2.1%
  • Battlefield 1942

Kullanılan: 3 3.2%
  • Resident Evil (remake)

Kullanılan: 2 2.1%
  • Eternal Darkness

• Mafia

Kullanılan: 10 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    94
Bu listedeki oyunların hepsini oynayabilenler var mı? :/. Ben sadece bir iki tanesini oynamış oluyorum ona göre oy veriyorum da pek oy vermemem gerekiyor gibi hissediyorum bir yandan :D. Mesela Kingdom Hearts süper seridir hiç oynayamasam da. Ama PS oyunu olduğundan oynayanlar GTA mafya vs'ye göre azdır sanırsam.

Bu listedeki oyunların hepsini oynayabilenler var mı? :/. Ben sadece bir iki tanesini oynamış oluyorum ona göre oy veriyorum da pek oy vermemem gerekiyor gibi hissediyorum bir yandan :D. Mesela Kingdom Hearts süper seridir hiç oynayamasam da. Ama PS oyunu olduğundan oynayanlar GTA mafya vs'ye göre azdır sanırsam.
Aynen ben de sadece gta ve bf oynadım bu listeden

Kesinlike Warcraft III, sektörü bu kadar etkileyen oyun sayısı azdır. Vice City kesinlike 10 numara oyun, lakin elimde 2 tane 10 numara oyun varsa, bulunduğu ortama etkisini incelerim.

Ben sadece GTA Vice city oynadım. Senaryo açısından en sevdiğim oyundu. Sıfırdan başlayan bir adamı imparator yaptırmak iyiydi.
Ben normalde pek oyun oynayan birisi değildim. Zaten bilgisayarım falan yoktu. İnternet cafeye gittiğimde de futbol oyunları haricinde sürekli açtığım tek oyundu. Aslında 2002 de benim için çok erken ben 2005de falan oynamaya başlamışımdır herhalde. Sonra senelerce de oynadım zaten 2009a kadar falan oynamışımdır. öyle oyun kültürüm pek yoktu :D oynadığım oyunlar genellikle fifa pes nfs cs ve gta oluyordu

Wind Maker dışında hepsini oynadım.

Ben normalde pek oyun oynayan birisi değildim. Zaten bilgisayarım falan yoktu. İnternet cafeye gittiğimde de futbol oyunları haricinde sürekli açtığım tek oyundu. Aslında 2002 de benim için çok erken ben 2005de falan oynamaya başlamışımdır herhalde. Sonra senelerce de oynadım zaten 2009a kadar falan oynamışımdır. öyle oyun kültürüm pek yoktu :D oynadığım oyunlar genellikle fifa pes nfs cs ve gta oluyordu
Ben de. 2002'de falan super mario gözüme GTA gözükürdü. Seviye o yani. 7 yaşında bir şeyim. 4. Sınıfta yeni bilgisayar alındığı zaman sadece.

Ben oyun oynamayı severim ama öyle çok oynamam. Genelde birkaç oyunum olur çevirir çevirir onları oynarım :D

Ben de. 2002'de falan super mario gözüme GTA gözükürdü. Seviye o yani. 7 yaşında bir şeyim. 4. Sınıfta yeni bilgisayar alındığı zaman sadece.

Ben oyun oynamayı severim ama öyle çok oynamam. Genelde birkaç oyunum olur çevirir çevirir onları oynarım :D
Haha aynen ben de atari oynuyordum. Şimdi o senelerde böyle oyunlar olduğunu düşününce şaşırdım biraz. Daha ileriki senelerde çıkmışlardır diye düşünmüştüm.

Önceki yıllara göre şampiyonlar ligi sanki...

Mafia, Vice City, Warcraft, Bf...

Kendi aldığım zevk açısından Bf ile Vice City arasında gidip gidip geldim ama sonuçta BF diyeceğim...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık