Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 Yıl Önceki Luffy Yeni Dünyada

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    85
Shabondy de Sentomaru'dan, PX'den(Kuma)dayak yerken, dikkat edin Kizaru demiyorum şimdiki halleri bile amiral alamaz
Neyse Sentomaru ve PX'den dayak yerlerken Luffy isyanlardaydı bunlarla baş edemeyiz diye kaçın diye yırtınıyordu
Sonra Zoro da bu halimizle yeni dünyada tutunamayız gibi bir şeyler zırvalıyordu
2Y önceki hallerinin yeni dünyada iş yapamayacaklarını biliyorlar da biz niye yeni dünya korsanlarının hepsini yener diye işaretlemişiz enteresan olmuş:hoo:

Shabondy de Sentomaru'dan, PX'den(Kuma)dayak yerken, dikkat edin Kizaru demiyorum şimdiki halleri bile amiral alamaz
Neyse Sentomaru ve PX'den dayak yerlerken Luffy isyanlardaydı bunlarla baş edemeyiz diye kaçın diye yırtınıyordu
Sonra Zoro da bu halimizle yeni dünyada tutunamayız gibi bir şeyler zırvalıyordu
2Y önceki hallerinin yeni dünyada iş yapamayacaklarını biliyorlar da biz niye yeni dünya korsanlarının hepsini yener diye işaretlemişiz enteresan olmuş:hoo:
Çünkü fanlık insanı kör ediyo

Perospero Luffy'i ağlata ağlata önünde tafyasını katlederdi sonra da acısına son vermek için dizleri üzerindeki Luffy'i idam ederdi la. Perospero'yu nasıl yedirdiniz iki yıl önceki zargana Luffy'e.

Çünkü fanlık insanı kör ediyo
2 Shichibukai ve koramirallerin övgüyle bahsettiği Lucci'yi yenmeyi başardıysa bunları da yenebilir bir şekilde. Bu karakterlere haki falan eklesen listedekilerden daha güçlü hale gelir söyleyim. :D Perospero ve Oven zıt düşmanlar zaten, Peros'un şeker duvarını hakisiz kıramamıştı. Onları alamasın hadi ama Holdem,Bellamy,Pekoms gibi adamları alması lazım.

CC hariç Luffy'nin burada aşamayacağı adam yok. Ölüp dirilse de yine de hepsini yenerdi. CC'ye ise yapacak bir şey yok
Böyle dedim ama ben şekerci cıvık peach'in de konuya dahil olduğunun farkında değildim lan onu gözden kaçırmışım. CC'nin yanına onu da ekliyorum geri kalan görüşüm aynı. CC'ye katakulli yapsa bile bir şekilde diğeri fazla gelir.

Bu isimlerin hepsi bir tane pasifistayı rahatça tekler, Hody, Holdem ve Ceasar şüpheli sadece. Bu üçlüde zorlanmaz bunlar dışında hepsini alma ihtimali var ama ölüp ölüp dirilir, özellikle Pica'yı alması için her tarafından bal akması lazım.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık