Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Yıl Önce Haki Bilenler

Son bölüme kadar Zoro'nun orada yaptığı şeyi felsefe(bushido) olarak yorumluyordum ben de. Netlik Oda çizdikten sonra ortaya çıkıyor zaten. Ki anlatıldığı kadarıyla gözlemin rengi ve içgüdü birbirinden çok uzak kavramlar değil. Ama, evet. Aynı şey değiller.
Teach'in 2 yıl önce demesine göre haki vardı Luffy'de burda da büyük ihtimal gerçek bedeninin varlığını hissediyor. Sanrı olanları hissetmiyor. Ama haki kavramında Zoro kadar büyük bir adım değildi.

Teach'in 2 yıl önce demesine göre haki vardı Luffy'de burda da büyük ihtimal gerçek bedeninin varlığını hissediyor. Sanrı olanları hissetmiyor. Ama haki kavramında Zoro kadar büyük bir adım değildi.
Zoro kadar büyük bir adım değildi dediğin çocukken öğretilen bir şeyi uzun yıllar sonra bir ölüm-kalım savaşında hatırlayıp tek seferlik kullanım mı?

Zeff'de olduğu kesin mi? çünkü Luffy'nin canını yakabilmesinden ötürü ben olduğunu düşünüyorum.

Zeff, Koshiro tarzı kişiler %100 biliyor.

Kalbur üstü adamlar biliyordur, Croco ve Lucci'de yoktur. Lucci'de olmadığı söylenmişti sanırım hatta.

Smoker bile yeni öğrendi hakiyi
Ace 3 hakiyi biliyordu bence ama bilinçli kullanamıyordu
Crocoda haki yoktur
Luccidede yoktur olsa luffy rahat alırdı
Amirallerde 2 tip haki vardır
Dragonda 3 tip haki vardır
Yonkoların hepsinse 3 haki türüde vardır

Bu kral haki konusunda kral hakiye sahip olan kişiler hep bir yerde kral veya imparator. kaidoda bir yonko olduğuna göre kral haki olması lazım hancockda bile var yani tek açıkta kalan katakuri onun kral hakisi var ama o sağ kol buda demek oluyorki katakuri ölücek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık