Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 2. Nesil Üçüncü Amiral Gion

Adam ciddileşse adadan canlı kimse çıkamayacak ama işte ittirgeçligötürgeç
Şöyle biri ikilem çıkıyor o konuda.

Fuji kendi ağzıyla ikimiz için de iyi olmaz diyor Luffy'e.Kimliğini saklarken.Karşındaki kişinin gücünü hissedebiliyorsun onun için ayrı konu açacağım.
Yani bu durumda ya Fuji amiralliği hak etmeyecek kadar zayıf birisi oluyor yada o arcta Fuji adamın seviyeyi gözlemle anlamış da öyle diyor Luffy sağ koldan aşağı değil.Bir seçim yapıp karar verin yani.Hangisi ? İkisi de işime gelmiyor diyemezsiniz.Ya o yada bu durumu var.

Adam 1 yıldır amiral biz 1 arc gördük.Kizaru dediğin çekirdekten asker yetişme.Fuji yoldan çevirmişler.Görüş farkının olması gayet normal.Ama ağırlığı yok diyemiyoruz işte.Çünkü ''amiral'' dendi mi farklı aura çıkıyor ortaya.Kimse onu diğerlerinden az ''ağırlıklı'' görmez ki bunu ryo güzel anlattı.Aka dan aldığı görevi direk iptal ediyor adam seninle mi uğraşıcam diye.
Ağırlık, etkidir. Düşman üzerindeki etkisinden bahsettim ben en başından beri. Meslektaşları üzerindeki ağırlığından değil. Karakterin fanı olduğun için fazla parlıyorsun ama Issho karakterini severim, salladığım da yok. Bence sen bana gereksiz bilendin.

Son düzenleme:
O kral karşısında eğilmesi beni asıl etkileyen olaylardan biriydi. Birine sırf doğuştan gelen ünvanı var diye saygı göstermiyor. Gerçekten de saygınlığı ve onuru olan kişilere bu şekilde davranıyor oluşu güzel birşey.
O kral wapol gibi birisi olsa ağzına... yani :D Duyguları güzel okuyabilen birisi.Kumar sahnesinde her şey biliyor aslında.Luffy yi yemlemesi var orada.Ya da law sahnesi.Bilerek ağırlığı azalttı ki law kaçsın.Dof dan intikam alsın 2 korsan birbirini yesin.Planlı her şey.Görüş farkı.

Neyse konu pembe tavşan sabote etmeyelim daha da..

Şöyle biri ikilem çıkıyor o konuda.

Fuji kendi ağzıyla ikimiz için de iyi olmaz diyor Luffy'e.Kimliğini saklarken.Karşındaki kişinin gücünü hissedebiliyorsun onun için ayrı konu açacağım.
Yani bu durumda ya Fuji amiralliği hak etmeyecek kadar zayıf birisi oluyor yada o arcta Fuji adamın seviyeyi gözlemle anlamış da öyle diyor Luffy sağ koldan aşağı değil.Bir seçim yapıp karar verin yani.Hangisi ? İkisi de işime gelmiyor diyemezsiniz.Ya o yada bu durumu var.
Yaw Optaki bireylerin ağzından çıkan şeylere bakacaksak işimiz var.

Yaw Optaki bireylerin ağzından çıkan şeylere bakacaksak işimiz var.
O konuya da geleceğim.Özel konu açacağım.Ama bu lafı gözlemde nirvana olarak adlandırılan Fuji söylüyor.Yani boş atamaz ondan iyi bilen zor çıkar eğer gözlemi o kadar iyiyse.

Kastettiği yenileceğim demek de değil zaten yaralanacağını kastediyor.

Ağırlık, etkidir. Düşman üzerindeki etkisinden bahsettim ben en başından beri. Meslektaşları üzerindeki ağırlığından değil. Karakterin fanı olduğun fazla parlıyorsun ama Issho karakterini severim, salladığım da yok. Bence sen bana gereksiz bilendin.
Allah yoksa karşıda ki dağları kim yarattı mantığı ile tartışmaktan bu sitede yoruldum.En fan benim,en boş beleş karakter de fujitora inş en kısa zamanda o meteor kafasına düşer ölür.İyi günler sana.

O konuya da geleceğim.Özel konu açacağım.Ama bu lafı gözlemde nirvana olarak adlandırılan Fuji söylüyor.Yani boş atamaz ondan iyi bilen zor çıkar eğer gözlemi o kadar iyiyse.

Kastettiği yenileceğim demek de değil zaten yaralanacağını kastediyor.
Fuji oraya Siçiliği kaldırmak için fitili ateşlemeye gitti. Bu bariz olan bir durum. Zaten oynadığı kumar, kafes ittirme falan hep buraya çıkıyor. Eee haliyle amacıyla çelişen hareketlerde bulunmak da istemiyor. O güce rağmen oturup kafes ittirdi neticede.
Aç konuyu. Zaten onlarca örnek dolu seri. Orada uzun uzun tartışırız.

O kral wapol gibi birisi olsa ağzına... yani :D Duyguları güzel okuyabilen birisi.Kumar sahnesinde her şey biliyor aslında.Luffy yi yemlemesi var orada.Ya da law sahnesi.Bilerek ağırlığı azalttı ki law kaçsın.Dof dan intikam alsın 2 korsan birbirini yesin.Planlı her şey.Görüş farkı.

Neyse konu pembe tavşan sabote etmeyelim daha da..
Yani Pembe Tavşan konuda forumca hangi amiralin kuyusunu kazalımda Gion'u oraya yerlestirelime döndü olay :D Kizaru'nun gitmesine ihtimal vermiyorlar haklı olarak diğerlerine yöneldiler konudan sapma olarak değilde Kizaru kısmına takıldılar.

Fuji oraya Siçiliği kaldırmak için fitili ateşlemeye gitti. Bu bariz olan bir durum. Zaten oynadığı kumar, kafes ittirme falan hep buraya çıkıyor. Eee haliyle amacıyla çelişen hareketlerde bulunmak da istemiyor. O güce rağmen oturup kafes ittirdi neticede.
Aç konuyu. Zaten onlarca örnek dolu seri. Orada uzun uzun tartışırız.
Benim açacağım konu haki konusu.Ne söyledi konusu değil.
Fuji'nin lafının o hareketlerle ilgisi yok.Niye konuyu oraya çektin adam objektif bir yorum yapıyor orada.Sen korsansın ben denizci amiral olduğumu belli etmeyeyim yoksa dövüşmek zorunda kalırız demek istiyor.Ve üzerine basa basa söylüyor ikimiz için de iyi olmaz.Güçlüsün baya.Kan alırım ama kan da veririm şeklinde.Düşman olmaları durumundaki tabloyu kastetmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık