Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2. KorsanFan League of Legends Turnuvası

Turnuvayı hangi takım kazanır

• Kullanılan toplam oy
    58
Az bi yayını izledim de benim aatroxum neden bu kadar küçük görülüyor la özellikle @Historia demediğini bırakmamış. Sürekli açık bırakın bir şey yapamaz demişler asghsahb @kekomancer @Vvv ne diyorsunuz zayıf mı hasbhsdb
Zayıf değil tabii ki. Orada senin özelinde bir yorum değil genel bir yorum da bulunmuşlar bence. Ve kendilerine katılıyorum. Ben şahsen kasmış iyi bir aatroxu, kasmış iyi bir vlada tercih ederim. Vladın hayaleti olsun ründen gelen hareket hızı olsun, w lusu olsun. Ona karşı skill tutturmak gerçekten çok zor, artı aramıza girip w lu basıp içimizde gezmesi aşırı sinir bozucu. Aatrox a karşı iyi konum alıp skill atabilirim. Bir kere q atarken çar zaten yerinde duruyor. E skilin yoksa tam o sırada skill tutturmak daha kolay oluyor.(Menzili bir mid lane oynadığımı düşünüyorum.) Çok kolay değil tabii ki de ama iyi bir vladı durdurmak aşırı zorken iyi bir aatrox u durdurmak için bir şansın var hiç değilse. Ama burada destek çok önemli. Bizim destek seçimleri aatrox'a karşı iyi değil. Can çalması için doğal hedef oluyorlar. Ona karşı janna, milio gibi carry leri koruyup aatrox ı geri itecek destek şampiyonları ile aatrox un işi baya zorlaşır diye düşünüyorum. Senin düşüncen nedir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık