Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Dragon rüyasında bile alamaz. :D İki kişiyle vs atmak kolay mı? Ben öleyim onları da götüreyim diye dalarsa Wb gibi adam belki şansı olur ama amiraller salak mı, Wb'nin dövüşü kontrol etmesine izin vermezler. 2 amiral yıpratma uygulayarak herkesi alır. Kendine koko basıp magma, buz ve ışık işlemeyecek bir karakter varsa iki değil 3-5 tane de alır. Amirallerin saldırıları alan bazlı, gözlem veya hızla başa çıkmak mümkün değil.

Akainu'ya karşı Marco ve Vista beraber saldırmıştı, birinin 2 amirali alması için rakibin saldırısı öyle etkisiz kalmalı yoksa imkansız.
Bir amiralin gücü 60 ise iki amiralin gücücünü
120 olarak düşünüyorlar halbuki öyle değil.
2 amiral gücündeki adama karşı dövüşmek farklı iki amirale karşı dövüşmek farklı.
2 adam demek iki ayrı dikkat iki ayrı ilgi demek.
Birine saldırırken diğeri boş durmayacak.
Hele amirallerin haki düzeyi ile meyveleriyle rakiplerine yaklaşmaya bile ihtiyaçları yok.

Bir anlık dikkatsizliğin bile bedeli ortadayken kimse iki amirali birden alamaz. Üstelik logia türünde bu adamlar.

Amirallerin üstünde bir güç göründüğünde korsanların zirvesi dediğimiz kişiler karşısında bir hiç oldukları anlaşılacak diye düşünüyorum.

Marco'da hasar yemiyordu perişan olmuş. Karasakal ben daha fazla vurayım kazanırım olarak bakan bir karakter. Big Mom karanlık delik ile çekilip depremi yerse fena yamulur.
Marco nasıl yemiyo bal gibi de yiyor adamın kafası rahat meyvem var iyleşirim diyor. Karasakal Allah ne verdiyse direk kafa kafaya giremez yerler onu orda 2 dk icin de. Akıllıca savaşması lazım zaten bu durumu aklını kullanarak geldi. Karasakal Bm yayına çekmesi kendisi için en sıkıntı durum olur kadın yakaladımı ikiye böler araya sürekli mesafa koyarak savaşmaşı lazım bana göre.

Bir amiralin gücü 60 ise iki amiralin gücücünü
120 olarak düşünüyorlar halbuki öyle değil.
2 amiral gücündeki adama karşı dövüşmek farklı iki amirale karşı dövüşmek farklı.
2 adam demek iki ayrı dikkat iki ayrı ilgi demek.
Birine saldırırken diğeri boş durmayacak.
Hele amirallerin haki düzeyi ile meyveleriyle rakiplerine yaklaşmaya bile ihtiyaçları yok.
Hayır öyle düşünmüyor-uz/um. Arada belli bir güç farkı olunca sayılar fazla bir etki yaratmıyor. WB'nin dayanıklığını gördük ama savunmasını görmedik. Her gelen darbeyi yiyordu Wb, kılıç vb yaralar da bal gibi etki ediyordu. Halbuki Wb haricindeki diğer yonkoular o hasarların hiçbirini almaz. Yani benim için fark yaratan ana etken savunma. Haki kullanamayan Wb bile Akainu dövüyordu (her ne kadar çok hasar alsa da). Şimdi BM'yi düşün. Bu kadın hasar almıyor, bildiğin dümdüz hasar almıyor. Akainu Wb'ye verdiği hasarın yarısını hatta çeyreğini veremez Bm'ye. Karşısındaki kadın doğuştan Op bunun yanında gayet sağlam b.haki ve k.hakisi var. Akainu bu kadına nasıl adamakıllı hasar versin? Eğer bir amiral vs bir yonkou(hasta olmayan, hasar almamış ve mümkünse yaşı 80e dayanmamış) olsa yonkoular birkaç yarayla alır derim ancak 2 amiral vs normal bir yonkou olursa amiraller alır diyorum. Senin dediğin gibi düşünsem yonkoular orta-zor şekilde alır derdim.

Düşünsene Shanks Akainu'nun magmasını sallanıyor, Bm'yi açıkladım,Teach direk meyve iptali ve en güçlü parameciaya sahip (haki ve dayanıklılıkda da kendini geliştirdiyse zaten...), Kaido'yu anlatmaya gerek yok (narratorun nasıl anlattığı belli zaten). Şimdi ben bunların hangisini amiraller ile aynı-azıcık üstü kefesine koyayım? Onu da geçtim 2 amiral alır dediğimiz kişiler bu saydığım adamlardan (kuvvetle muhtemel) da daha güçlü kişiler. Hâlâ böyle düşünenler çok absürt geliyor mu?

Vasıfısızı amiral yaparsalar böyle olur işte. Eski üçlü başka ama yeni üçlüde iş yok. Eski Sanji Kuzan dersek yeni Sanji vasıfsız Fuji oluyor.

Dragon rüyasında bile alamaz. :D İki kişiyle vs atmak kolay mı? Ben öleyim onları da götüreyim diye dalarsa Wb gibi adam belki şansı olur ama amiraller salak mı, Wb'nin dövüşü kontrol etmesine izin vermezler. 2 amiral yıpratma uygulayarak herkesi alır. Kendine koko basıp magma, buz ve ışık işlemeyecek bir karakter varsa iki değil 3-5 tane de alır. Amirallerin saldırıları alan bazlı, gözlem veya hızla başa çıkmak mümkün değil.

Akainu'ya karşı Marco ve Vista beraber saldırmıştı, birinin 2 amirali alması için rakibin saldırısı öyle etkisiz kalmalı yoksa imkansız.
Şundan hasar almayan kadını belirli mesafeden buz filan atarak ne kadar yıpratabilirsin ? Alevin üzerin de oturup seyahet ediyo kadın. Ayrıca kafa da atmıcak sonuçta (gerçi pek tınlamdığından atar ama). Elin de sonun da bir yer de yakalıyacak demi. Amiraller kan almak istiyorsa risk almalıdır öyle uzaktan ışık atayim buz atayımla olmaz o iş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık