Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607

Üye silindi 1004

Garp'ın kendi ağzından çıkartarak söylediği lafı baz alırsak. Garp bu haliyle Akainu'ya tek atacağını söylüyor. Akainu tek atacağına göre iki amirali de alır. Garp boş yapıyor diyenler olabilir fakat Garp boş yapıyor olsa Sengoku onu tutar mıydı?

Garp'ın kendi ağzından çıkartarak söylediği lafı baz alırsak. Garp bu haliyle Akainu'ya tek atacağını söylüyor. Akainu tek atacağına göre iki amirali de alır. Garp boş yapıyor diyenler olabilir fakat Garp boş yapıyor olsa Sengoku onu tutar mıydı?
Bu seride Akainuya tek atacak adam yok. Çaydanlık mı la bu?Arkadan kafasına hakili deprem yiyip yarım dakika sonra çıkan adama nah tek atar o yaşlı haliyle Garp. Kolunu verip döner. Niye Sengoku tuttu demişsin. Adam dünyanın gözü önünde denizcilerin kahramanının bir amirale dalmasına müsade mi etseydi?

Üye silindi 1004

Bu seride Akainuya tek atacak adam yok. Çaydanlık mı la bu?Arkadan kafasına hakili deprem yiyip yarım dakika sonra çıkan adama nah tek atar o yaşlı haliyle Garp. Kolunu verip döner. Niye Sengoku tuttu demişsin. Adam dünyanın gözü önünde denizcilerin kahramanının bir amirale dalmasına müsade mi etseydi?
Tabii ki etmezdi. Sadece Garp'ın özgüvenine göre yorumladım durumu.

Tabii ki etmezdi. Sadece Garp'ın özgüvenine göre yorumladım durumu.
Garp anca konuşsun zaten, konuşmaktan başka yaptığı bir şey mi var? Zamanında rocks diye bir organizasyona kilit varmuş 30 senedir ekmeğini yiyor. Ayrıca hatırlatırım, tarihin belki de en basiretsiz denizci dönemi bu arkadaşların olduğu dönemde.Roger denen adamın biri Yeni Dünya'yı fethedip bütün dünyayı velveleye vermiş bunların gözü önünde, etkisi artarak devam ediyor . Bunlardan daha başarısız bir nesil Denizciler tarihinde yoktur.

Zannetmiyorum.İki amiral ile savaşacak olan olabilir özellikle genç Wb ama almak çok ayrı bir dünya.Almak için yanına girmek lazım orda da seni ya magma ya ışık ya da buz meyvesi bekliyor.İmkansız bana göre.Bir tanesi ile baş edilemiyorken iki tanesi çok absürt geliyor.

Zannetmiyorum.İki amiral ile savaşacak olan olabilir özellikle genç Wb ama almak çok ayrı bir dünya.Almak için yanına girmek lazım orda da seni ya magma ya ışık ya da buz meyvesi bekliyor.İmkansız bana göre.Bir tanesi ile baş edilemiyorken iki tanesi çok absürt geliyor.
Genç WByi geç, Shanks tereyağı muamelesi çekiyordu magmaya. Biriyle baş edilememesi falan bunlar hep gaz lafları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık