Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Görüşüne karşı çıktık diye ukala mı olduk şimdi ? Tartışmıcaksak neden foruma giriyoruz ? Alt tarafı nasıl üstün görüyorsun deyip kendimce neden olmadığını söyledim.Ukalalık olarak değerlendiriyorsan ne diyim.

Neyse yazdığını cevaplayayım.Ukalaca görüyorsan cevap vermesende olur sıkıntı yok.Haki dövüşteki tek etken değil.Bu işin dorukisi ve meyvesi de var.Ki bu iki özellikte de WB Ray'dan daha da üstündür.Aynı şekilde WB k.haki ve h.haki kullanamasa da b.haki kullanabiliyordu.Ray'da Kara Kral ünvanını aldı diye b.haki de zirve midir burası kesin değil.Belkide WB ve Roger'e denkti.Aynı şekilde Ray yaşlı halinde h.hakiyi çöp bayıltmak için kullanıyorsa WB karşısında zaten işe yaramaz.Ray'in yaşlı halinin bir amiralden aşağıda olduğu belliydi bence.Genç hali de en fazla yonko eder ki bir yonkoda 2 amirali alamaz.
Yorumuna teşekkür edip cevabı yazıp sonra açıklamaya geçtim, yani senin yorum yapma tarzını o şekilde görseydim sana yorum yapmazdım. :) Hatta bu yüzden teşekkür etmiştim. Benimki de beklenti bu arada benim derdim beklentilere ağızların yayılması 2 amirale karşı KAZANABİLECEK denmiş yani işin içinde ihtimal var diye sevdiğim ve beklentimin yüksek olduğu karakteri ekledim.

Şimdi gördüğümüz kadarıyla imkansız ama şöyle bir durum var. Reyli, kizaruya gençliğimde olsam seni alır sonrada kumayla ilgilenirdim diyor. Reyli boş konuşan bir tip değil. O 1 amiral harcayıp devam edebileceğini iddia ediyorsa kaptanı ve onun benzeri adamlar neden 2 siyle baş edemesin diye düşünüyor insan.

Şimdi gördüğümüz kadarıyla imkansız ama şöyle bir durum var. Reyli, kizaruya gençliğimde olsam seni alır sonrada kumayla ilgilenirdim diyor. Reyli boş konuşan bir tip değil. O 1 amiral harcayıp devam edebileceğini iddia ediyorsa kaptanı ve onun benzeri adamlar neden 2 siyle baş edemesin diye düşünüyor insan.
Genç olsam oraya el atabilirdim diyor.Bunu harcamak olarak görmek bayağı fazla.

Yorumuna teşekkür edip cevabı yazıp sonra açıklamaya geçtim, yani senin yorum yapma tarzını o şekilde görseydim sana yorum yapmazdım. :) Hatta bu yüzden teşekkür etmiştim. Benimki de beklenti bu arada benim derdim beklentilere ağızların yayılması 2 amirale karşı KAZANABİLECEK denmiş yani işin içinde ihtimal var diye sevdiğim ve beklentimin yüksek olduğu karakteri ekledim.
Bende sana cevap verince o söz bana da geldi sanmıştım.Kusura bakma o zaman.:)

Neyse işin içinde beklenti olabilir bunda sıkıntı yok.Benim tek karşı çıktığım ''Yaşlı Ray için yaşlı WB'den üstündür'' demendi.Genç hali için beklentiye girilebilir tabii.Kendimce söyleyeyim o zaman.Roger ve genç WB dışında kimseye ihtimal vermem.Onlarda yener/yenilir orası tartışılır zaten.

Önündeki adamı egale etmeden nasıl ilgilencek? Cebinden bıçak çıkarıp boş bir anda kumaya mı fırlatacak?
Kaşla göz arası gelip Kizaruya tekme atan adam Ray.Gençliğinde daha hızlı bile olabilir.Zaten Kumayi pek güçlü görmediğim için 1 2 tane vuruşta indirebilir bile kumayı.

Orada yaşlı halinin sınır dövüşünü sergilediğini düşünmüyorum.Kuma onları kurtaracağını söyledi Rayleigh'e kalan tek şey Kizaru ile uğraşmak oldu ki diğer süpernovalar da bi bakıma onun sayesinde kurtuldu.
Kılıç tokuşturduklari sahnede terlemişti.Zorlanıyor intibası oluştu bende ki çoğ kişi de böyle düşünüyor

Bende sana cevap verince o söz bana da geldi sanmıştım.Kusura bakma o zaman.:)

Neyse işin içinde beklenti olabilir bunda sıkıntı yok.Benim tek karşı çıktığım ''Yaşlı Ray için yaşlı WB'den üstündür'' demendi.Genç hali için beklentiye girilebilir tabii.Kendimce söyleyeyim o zaman.Roger ve genç WB dışında kimseye ihtimal vermem.Onlarda yener/yenilir orası tartışılır zaten.
Sadece haki için demedim, Wb hasta aynı zamanda ama Rayleigh okyanusları aşıyor yüzerek ki gelen deniz canavarlarına haki falan kullandığını düşün.Rayleigh formdan daha az düştü diye yaşlı hallerini R>Wb dedim ama fark aman aman değildir yine bana kalırsa.Genç halleri de Wb>R dir o da aman aman değildir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık