Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607

Üye silindi 1004

Dof Marco'nın can sıkıntısını gideremez :D Ben seni anlamıyorum yav yubashiri.Daha bugün gömdüğün adamı nasıl hemen övüyon yahu :D Marco ile Kata aynı ligin adamları.Dof ise bu ligin dışında.
Ben Kata’nın pes etme sebebiyle dalga geçiyorum. Yoksa Kata gibi bi sürü güçlü donatılmış bi adama laf etmem. Kata’nın tek eksiği kalmış akış hakisi. Onun dışında adamda serideki her güç var. Seride onun dışında her güce sahip olan adam yok. Marco’yla aynı ligin adamı olması tümüyle saçmalık. Serideki tüm güçlerin hepsi var mı Marco efendide? Ayrıca Dof dediğimiz adam Jozu’yla dalga geçiyordu. Adam yerine koymuyordu Jozu’yu.

Marco'yu alamaz belki ama Jozu'nun üstüne eşşek niyetine güle oynaya binen birisi o pozisyonda halletmesinide bilirdi Jozu'yu. Adama Sanji muamelesi çekti resmen mf savaşında.
Cidden üstüne çıkıp eğlendi ve Jozu hiçbir şey yapamadı Dof’a :hhh:

Ben Kata’nın pes etme sebebiyle dalga geçiyorum. Yoksa Kata gibi bi sürü güçlü donatılmış bi adama laf etmem. Kata’nın tek eksiği kalmış akış hakisi. Onun dışında adamda serideki her güç var. Seride onun dışında her güce sahip olan adam yok. Marco’yla aynı ligin adamı olması tümüyle saçmalık. Serideki tüm güçlerin hepsi var mı Marco efendide? Ayrıca Dof dediğimiz adam Jozu’yla dalga geçiyordu. Adam yerine koymuyordu Jozu’yu.

Haklısın marco çöp karakter ,Crackerda alır marcoyu marcoyu alamayanda ne bileyim :D

Marco'da da çok üstün yetenekler var yalnız.Çok iyi bir fiziksel güç,oldukça iyi bir hız,Marco'yu diğer komutanlardan ayıran olağan üstü yenilenmesi,muhtemelen oldukça iyi b.haki ve k.haki gibi özellikleri var Marco'nun da.Marco'nun Kata kadar donanımlı olmasına gerek yok.Kata'nın meyvesi Marco'nun meyvesinin yanında oldukça dandik bir meyve.Kata'nın bu kadar donanımlı olması maalesef bir zorunluluk çünkü yediği meyve çok dandik diğer üst seviye karakterlerin meyvelerine göre.Adam akıllı bir meyve yemiş olsaydı çok daha güçlü olabilirdi kendisi.

Üye silindi 1004

Marco'da da çok üstün yetenekler var yalnız.Çok iyi bir fiziksel güç,oldukça iyi bir hız,Marco'yu diğer komutanlardan ayıran olağan üstü yenilenmesi,muhtemelen oldukça iyi b.haki ve k.haki gibi özellikleri var Marco'nun da.Marco'nun Kata kadar donanımlı olmasına gerek yok.Kata'nın meyvesi Marco'nun meyvesinin yanında oldukça dandik bir meyve.
Mochi çok çok daha avantajlı bir meyve. Oda meyveyi özel meyve seviyesinden soktu seriye. Marco’nun meyve kadar özel yani. Üstüne lastik meyvesi gibi meyve. Marco’nun iyileştirme+zoan özelliklerinin yanında say say bitmeyecek özelliği var Mochi’nin.

Mochi çok çok daha avantajlı bir meyve. Oda meyveyi özel meyve seviyesinden soktu seriye. Marco’nun meyve kadar özel yani. Üstüne lastik meyvesi gibi meyve. Marco’nun iyileştirme+zoan özelliklerinin yanında say say bitmeyecek özelliği var Mochi’nin.
Mochi mochi avantajlı nasıl bir meyve gözünü seveyim :D Kata'nın meyveyi çok iyi kullanması ve k.hakisinin etkisi sebebiyle öyle gözüküyor.İki tane fodder seviyesi adama ver Mochi ve Marco'nun meyveyi.Marco'nun meyveyi yiyen adam Mochi yiyen adama göre 3,4 tık ilerde olur net eminim.Katakuri'nin en önemli özelliği k.haki,Marco'nun ise iyileşme yeteneği.Diğer komutanlarda bu ikisinin sahip olduğu kadar özel bir şey göremedik.Shiryu'da da görünmezlik var gerçi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık