Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Orası öyle. Ama adam da satış stratejisiyle hareket etmek zorunda kendince. Ona bakarsan Naruto'da da Hashirama'nın Hiruzen'le dövüştüğü ilk hali ile yüzlerce bölüm sonra Madara'yla dövüştüğü hali arasında dağlar denizler kadar fark vardı. Aynı hesap. Oda da Wb'yi o şekilde çizerek "bu halde bunları yapan adam zirve gücünde neler yapar" dedirtip Wb'nin gücüne açık çek yazdı. Seriyi bence "doğru yorumlayanlar" zirve Wb 2 amirali yumurta tokuşturur gibi halleder, 1 amirali rahat alır dedi. Nitekim Wb-Racır ikilisinin karşılaştığı zamanda amiral gücünde olduğu ayan beyan ortada olan(bence) Oden, Racır'dan yediği tokat ve Wb-Racır ikilisinin haki çarpışmasına verdiği tepkiyle zirve güçlerle amiral gücü arasındaki muazzam farkı teyit etti ve güç dengesini doğru yorumlayanları haklı çıkardı.
Mesele gençliği zirve gücü değil.Adamın yonko halini bile göstermek istemedi.Hani şu Shanks ile kılıç tokuşturup gökleri ayırdığı halini.O yüzden bahane üstüne bahane çıkardı.Oğlundan gelen kılıcı yemek h.haki kullanamamak gibi.İleride
H.haki detaylı verilince mf savaşı anılacak vardı onda öyle kullansa ne olurdu diye.Savaş başlar başlamaz ihanet ettirip kılıç yedirmek kolaya kaçmak gibi.Gücünü tam anlamıyla sergiledikten sonra squardo o hareketi yapsa neyse.

Mesele gençliği zirve gücü değil.Adamın yonko halini bile göstermek istemedi.Hani şu Shanks ile kılıç tokuşturup gökleri ayırdığı halini.O yüzden bahane üstüne bahane çıkardı.Oğlundan gelen kılıcı yemek h.haki kullanamamak gibi.İleride
H.haki detaylı verilince mf savaşı anılacak vardı onda öyle kullansa ne olurdu diye.Savaş başlar başlamaz ihanet ettirip kılıç yedirmek kolaya kaçmak gibi.Gücünü tam anlamıyla sergiledikten sonra squardo o hareketi yapsa neyse.
Normal bir yonkou gücü gösterseydi bile farklı sonuçları olabilirdi Mf'nin. Bu yüzden etliye sütlüye karışmadan, kimsenin canını almadan gücünü göstermeyi tercih etti diye düşünüyorum.

Üye silindi 1004

Normal bir yonkou gücü gösterseydi bile farklı sonuçları olabilirdi Mf'nin. Bu yüzden etliye sütlüye karışmadan, kimsenin canını almadan gücünü göstermeyi tercih etti diye düşünüyorum.
Yonkou tüm gücünü gösterseydi çok farklı olurmuş MF. Garp’la Sengoku ve SL’ları gerçek güçlerini gösterseydi ne olurdu acaba MF...

Dof bile ciddi anlamda Marco veya Jozu’ya salça olsa saatlerce kitlerdi.

Üye silindi 1004

Wb ikişer tane deprem sallardı bütün marine hizaya gelirdi
Eskiden Beyazsakal açısından ben de öyle düşünüyordum. Fakat Oda, Sengoku’yu da zirveye ekleyince işler değişti. İki Yonkou seviyesi adam hiçbir şey yapmayı boş beleş takılmış. Oda net çizememiş.

Eskiden Beyazsakal açısından ben de öyle düşünüyordum. Fakat Oda, Sengoku’yu da zirveye ekleyince işler değişti. İki Yonkou seviyesi adam hiçbir şey yapmayı boş beleş takılmış. Oda net çizememiş.
Oradan Teach ve Shanks ekibiyle sağ çıkar miydi? 3 yonko ve oluşumu ediyorlar :gamyon:

Garp Sengoku 3 amiral falan ayakta hâlâ

Üye silindi 1004

Oradan Teach ve Shanks ekibiyle sağ çıkar miydi? 3 yonko ve oluşumu ediyorlar :gamyon:

Garp Sengoku 3 amiral falan ayakta hâlâ
Shanks sağ çıkardı fakat tayfasının önemli bi kısmına elveda demesi gerekirdi. Garp’la Sengoku beraber dövüşmeye başlasa savaş alanını ezip geçerlerdi. Zaten yıllar eküri olarak dövüşmüşler. Beraber dövüşen Yonkou dengi iki adam direkt problem yaratırdı. Amiralleri dahil bile etmedim mevzuya. Karasakal o ortamdan canlı çıkamazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık