Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Öncelikle genel bir açıklama yapayım. Amiral alamaz derken tüm Amirallere karşı kaybederler demek istemedim. Bu kişilerde en az bir Amiral'e kaybedebilecek kişiler olabileceğini söyledim. Hatta Akainu için bu listenin yarısını alır diyebilirim.

Akainu vs prime Garp?
Prime Garp > MF Akainu
Prime Garp = Şimdiki Akainu
Seri sonu Akainu > Prime Garp

Sende hepsinde Garp alır değil mi? :D

Roger, Garp, WB, Dragon, Luffy ve Teach. Amiral alamayacak tipler. xD
Cevabım yukarıda. :oops:
Teach 2 amirali 3meyveyle alabilir kusura bakma.
Onda o reaksiyon hızı yok. Delerler adamı. :rolleyes:

Ohh tamam 2 amiral'e çüş dedikde bu ankette ki herkes zaten amiral alacak seviyede bazıları da o seviyede olacak lütfen senseycim.
Amiral alacak seviyedeler bence de. :sapkali:

Sen neye güldüğünü bir daha düşün bence. Şu tabloya bir daha bak..

Allah Allaaaaah :hoo:
Sen şimdi Zoro Akainu ve Kizaru'yu alır mı diyorsun? :hoo:

Öncelikle genel bir açıklama yapayım. Amiral alamaz derken tüm Amirallere karşı kaybederler demek istemedim. Bu kişilerde en az bir Amiral'e kaybedebilecek kişiler olabileceğini söyledim. Hatta Akainu için bu listenin yarısını alır diyebilirim.

Prime Garp > MF Akainu

Seri sonu alır. O ayrı mesele de ben asıl senin anket seçeneklerine laf etmene hitaben yazdım. Şu seçeneklerde amiral alamıcak adam yok.

Prime Garp > MF Akainu

Tamam da adamin hizi dezavantaj ama elde edecegi Zoan eger dayaniklilik acisindan zirve bir meyveyse uzgunum ona hizda yetmez yani. Teach'in normal bedeni bile Mf'de guzel bir dayaniklilik ornegi sergiledi. Hem kesildi hem kafasina Gura Gura yedi yine ayaga kalkmayi basarip Mf'yi biraz alasagi etti. Gura gura'da ustalasmis bir Teach 3 meyveyle 2 amiral alabilir.
Prime Garp > MF Akainu

Sunu ciddi mi yazdin bilmiyorum ama Akainu seri sonunda da olsa Kk seviyesi olamayacaktir. Cok yaklasabilir ama Seri sonu bu adami indirecek olan kisinin(Sabo ve Luffy) 2'lisinden biri oldugunu farzedersek End War'da Luffy 3 yonkou gucunde(Im dahil) kisiyi indirmesi sacma olmaz mi? Sabo'da muhtemelen Amiral seviyesinde kalacaktir. Sabo'nun Akainu'yu alma olasiligi olacaktir ama(alacaktir zaten olasi vs'de) %25 %75 gibi bir oranla alabilir. Mangaka Sabo'yu da olum dosegine goturtecekse bilemem tabi.

Son düzenleme:
Şuan çok muallakta. Eskiden olsa Yonko alır diyebilirdik ama Yonkolar işlenmeye başladığında ağırlıkları azalmaya başladı gibi. WB Marineford'a girerken verdiği hava bambaşkaydı. Bence WB yaşlı haliyle de iki amirali yenebilecek havayı verdi. Kaido ve Big Mom ne kadar hayvansı yaratıklar olsa da, salak saçma hareketler yapıyorlar. Karşılarındaki amiraller ise açık bulduklarında taviz vermeyecek tecrübede ve akıldalar. Aklını kullanabilse Kaido ve Big Mom üç amiralde alır ama dediğim gibi başka etmenler de var.

Şu anda Yonkouların 3 tanesi iki amirali kolay indirirler lakin Blackbeard elindeki gücü kullanmaya hakim olduysa o da tokatlayabilir. İki meyve gücüne sahipken Sakazuki'den çekinmesi büyük bir korkak olduğuna delil. Yanında sapasağlam suçlular var tayfası çok güçlü ama Sakazuki'den korkuyor. Teach'ın seri sonunda bütün amiralleri paket edecek seviyeye ulaşacağından eminim. Luffy zaten Korsanlar Kralı olacağına göre bütün denizcileri sıra dayağına çekebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık