Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Roger - Garp - Wb'nin zirve halleri dışında bunu yapabilecek adam yoktur. Bir de seri sonu Luffy işte. Şimdiki yonkoular birini öldürüp diğerini yaraladıktan sonra hakkın rahmetine kavuşur gibime geliyor. En fazla yapabilecekleri bu olur bence.

Roger - Garp - Wb'nin zirve halleri dışında bunu yapabilecek adam yoktur. Bir de seri sonu Luffy işte. Şimdiki yonkoular birini öldürüp diğerini yaraladıktan sonra hakkın rahmetine kavuşur gibime geliyor. En fazla yapabilecekleri bu olur bence.
Bence teach de olabilir. Sonuçta final war'da luffy ezerek kazanmaz herhalde. Aşağı yukarı bir denklikten bahsedersek en az 2 meyveli teachin şansı neden olmasın ki?

Bence teach de olabilir. Sonuçta final war'da luffy ezerek kazanmaz herhalde. Aşağı yukarı bir denklikten bahsedersek en az 2 meyveli teachin şansı neden olmasın ki?
Yani ne kadar geliştiğine bağlı dostum zaten en kötü birini alır diğerini yaralar demişim. Karakteri ve dövüşme şekline güvenemiyorum o yüzden net ikisini alır diyemem. Çok sağlam bir meyve daha yer ve üç meyveyi kombine edecek kıvama gelirse seri sonu BB'de alabilir tabi. Ben aslında bu adamı final boss olarak görmüyorum sondan bir önceki boss olacaktır bence ama o muhabbetin yeri bu konu değil tabi.

Genel olarak amiralci bir uye olarak farkli bir bakis acisi ile bakmak istiyorum. Soyle bir sey dusunuyorum aslinda. Teach eger teorilerde oldugu gibi 3 meyve yerse ki(bana gore yiyecektir) muhtemelen 3amiral bile alacagini dusunuyorum. Teach'in suan ki seviyesi Yonkou oldugunu dusunursek ve en guclu yonkou'lardan biri oldugunu hesaba katarsa rahat 2 amirali alabilir gibi. Gura gura meyvesi eski 3amirali bile zorlayacak ve tabiri caizse haks bir meyve. Yani birde Yami'nin verdigi "meyve iptali" sonucu tamamiyla Logia'lara ters bir meyveye sahip. Tabi burda biraz savas deneyimi ve tecrubesi gerekiyor. Ben direkt Teach'in eski 3luyu 3meyveli halliyle bile indirecegini dusunuyorum farkli bir perspektif ile baktigimiz zaman.

Dayaniklilik,Saldiri,Savunma konusuna 100 dersek genel olarak Teach bunun 110 veya 120'si olabilir gibi 3 meyve teorisine gore. Tabi 3meyve'nin tam olarak ne olabilecegine bagli. Yasli Wb bile 3amiral'i yenemese de onlardan cokca hasar yemesine ragmen dayanikliligi ile ayaga kalkmis ve hiz faktorunu kapatmistir. Prime Wb en fazla 2.5 amiral alabilecegini dusunursek Prime Teach'in en az 3amiral almasi cokca sacma da degil.

Yami'yi tam olarak saldiriya zemin hazirlama,Gura'yi da saldiri icin kullanirsa ve saldiri aninda en dayanikli Zoan'i(elde edecegini dusundugum bir meyve) kullanirsa zorlayarak 3amirali bile alabilir. Temel olarak Teach dayanikli bir karekter ve ustune ustluk en dayanikli bir zoan yerse acik konusmak gerekirse yenilmez olabilecegini dusundugum tek karekter arasinda. Teach guc konusunda cok kilit bir karekter olmasi sebebiyle ve meyveleri aleyhine kullanan bir karekter olmasi sebebiyle Teach'in sadece imkansizi basararak 3amirali de tek basina alabilecegini dusunuyorum. Haki kismini halledilmis olarak baz alirsak almamasi icin hicbir sebeb yok.

Luffy vs Teach olmasinin garanti olma sebebiyle "O zaman Luffy'de alabilir" denilebilir ama benim gozumde hicbir zaman Prime Luffy, Prime Teach'in seviyesine gelemeyecek. Teach'in muhtemelen ayaga kaydirilmasi sonucu indirilecektir. 3 meyve bazli birisinin guc konusunda potansiyeli tum karekterler acisindan cok fazla. Buna H.haki'nin de olabilecegini dusunursek daha da yukarilara cikabiliriz.

Tamamiyla varsayimdan ibarettir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık