Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] 1899 (2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 7 77.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9
Bir DARK seviyesi değil, ama türünün sevenlerini üzmez. Ben şahsen hikayenin gemi ekseninde kalmasını isterdim. Hikaye gemiden koptukça ilgim azaldı açıkçası. Yine de bu haline 7 veririm.

Diziyi izledim .Pek öyle ahım şahım bir dizi değil kesinlikle ...Konu Matrix ile aynı olsada neyin amaçlandığı bile belli değil ...Matrix de en azından düşman yani neden-sonuc ilişkisi belliydi .Burda ne olduğu bile belli değil ...2. veya olacaksa 3.sezon dan bile umudum yok 😒

Diziyi izledim .Pek öyle ahım şahım bir dizi değil kesinlikle ...Konu Matrix ile aynı olsada neyin amaçlandığı bile belli değil ...Matrix de en azından düşman yani neden-sonuc ilişkisi belliydi .Burda ne olduğu bile belli değil ...2. veya olacaksa 3.sezon dan bile umudum yok 😒
matrixin eski filmleriyle boy ölçüşemez diziler 300 tane figürana maske hazırlayıp sahneye koymuş adamlar :D diğer filmler öyle mi? Her şeyi bilgisayardan haller oh.

kadrosu fena değil, sanat yönetimi fena değil ama asla bi gemide olduklarını anlamıyorsunuz :S kadro ve dekorlara bakınca bütçesi var gibi geliyor ama keşke senaryoya bütçe ve zaman ayırsaymışsınız. acaba ben mi yapımları yorumlayamıyorum, bende mi bi sorun var dedim izlerken :S ya ben u işten anlamıyorum ya sonraki sezonlarda şahlanacak yada gerçekten çok düz iş. dümdüz iş. doğru düzgün hiçbi olayda şok olmadım ama garip garip müzikler girince he dedim ki burda sanırım şaşırmalıyım. öncesinde hiçbi spoiler yemememe rağmen olayların hepsi çok önecen öngörülebilirdi, vuruculuğu o kadar yok ki hani yatakta laptop ile yatakta izleren uyumalık dizi. bişeyi yıkman için önce normali göstermen lazım ağbi napıyorsunuz anlamıyorum. umarım ben göt olurum ileride ve güzelleşir ilerledikçe

Yeni bitirdim, yani herkesin dediği gibi bir Dark etkisi yaratmadı ama Netflix in çektiği bir çok dandik diziden kat kat iyidir. Müzikler, kostüm, dekor, birden fazla dil konuşmaları, aşırı hoşuma gitti. Oyuncuların performanslarını da beğendim. Gemi olayında kalsa tabi ki daha iyiydi fakat o simülasyon muhabbeti belli olduktan sonra bunların bu şekilde unutulduğu kesindi ama uzay kısmını beklemiyordum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık