Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 16personalities Kişilik Testi

Kişilik testi

• Mimar INTJ-A-T

Kullanılan: 21 11.2%
  • Mantıkçı INTP-A-T

Kullanılan: 41 21.8%
  • Buyurucu ENTJ-A-T

Kullanılan: 11 5.9%
  • Tartışmacı ENTP-A-T

Kullanılan: 16 8.5%
  • Savunucu INFJ-A-T

Kullanılan: 14 7.4%
  • Arabulucu INFP-A-T

Kullanılan: 28 14.9%
  • Önder ENFJ-A-T

Kullanılan: 7 3.7%
  • Kampanyacı ENFP-A-T

Kullanılan: 15 8.0%
  • Lojistikçi ISTJ-A-T

Kullanılan: 4 2.1%
  • Savunmacı ISFJ-A-T

Kullanılan: 3 1.6%
  • Yönetici ESTJ-A-F

Kullanılan: 5 2.7%
  • Konsül ESFJ-A-T

Kullanılan: 3 1.6%
  • Becerikli ISTP-A-T

Kullanılan: 7 3.7%
  • Maceracı ISFP-A-T

Kullanılan: 9 4.8%
  • Girişimci ESTP-A-T Eğlendirici ESFP-A-T

Kullanılan: 4 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    188
Arabulucu çıktım.Hayret genelde kavga olsa ayırmam izlemesi daha zevkli gelir, fikirler konusunda da aynıyım.Cahille münakaşaya girmemeyi öğrendiğimi düşünüyor, ve tamam deyip geçiyorum. Kaos olmasını severim yesinler birbirlerini zaman geçer nasıl arabuluculuk bu yahu...

sakinorva'dan çözmenizi öneririm, hatta en garanti seçenek fonksiyonların hepsini tek tek okuyup hangisine daha yatkın olduğunuza kendiniz karar vermeniz, buna göre harfler çıkıyor zaten.
ben intp'yim uzuuuuun bir süredir. :D
dalga geçen arkadaşlar da boşuna dalga geçmesinler, kimse "ay ben enfp'yim, buna böyle tepki göstermek olmaz şimdi" falan demiyor irl'de. üstünde çok fazla psikolojik araştırma yapılmış, %90'ın üstünde accurate veren bir sınıflandırma. burçlarla falan karşılaştıranları görüyorum lmao

sakinorva'dan çözmenizi öneririm, hatta en garanti seçenek fonksiyonların hepsini tek tek okuyup hangisine daha yatkın olduğunuza kendiniz karar vermeniz, buna göre harfler çıkıyor zaten.
ben intp'yim uzuuuuun bir süredir. :D
dalga geçen arkadaşlar da boşuna dalga geçmesinler, kimse "ay ben enfp'yim, buna böyle tepki göstermek olmaz şimdi" falan demiyor irl'de. üstünde çok fazla psikolojik araştırma yapılmış, %90'ın üstünde accurate veren bir sınıflandırma. burçlarla falan karşılaştıranları görüyorum lmao
infplere zorbalık yapıyorum irl'de :'3

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık