Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] 12 Monkeys (2015-2018)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Yayınlayan Kanal: SYFY
Sezon Sayısı: 4
Türü: Macera, Dram, Gizem
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Aaron Stanford, Amanda Schull, Noah Bean

Tüm insanlığı yok edecek kadar tehlikeli olan bir virüs nedeniyle, 2035’te dünya nüfusunun çok küçük bir kısmı hayatta kalabilmiştir. Salgının etkilerinden korunabilmek için insanlar yeraltında koloniler kurarak yaşamaya başlamıştır. Virüsün yok olması için bir çözüm yolu arayan bilim adamları, zamanda geriye gidebilecekleri bir makine yaparlar. İlk test sürüşü içinse eski bir mahkum olan James Cole seçilir. James geçmişe gittiğinde ona deli muamelesi yapılır. Çünkü kimse onun gelecekten geldiğine ya da bir salgının yaklaştığına inanmayacaktır.

Kişisel yorumum: 12 Monkeys filminin dizi versiyonu desem yanlış olmaz. Filmin çok daha genişletilmiş ve derinleştirilmiş bir versiyonu. Zamanda yolculuk içeren diziler içerisinde adeta bir pırlanta. Senaristler kilim dokur gibi hikaye yazmışlar. İlk sezon filmle paralel gidiyor, ancak ikinci sezonda mevzular değişiyor, üçte bambaşka bir hal alıyor. Dörtte iyice çığrından çıkıyor. Kesinlikle sakin kafayla izlenmesi gereken bir dizi, çünkü ipin ucunu bir yerde kaçırdınız mı bütün hikayeler birbirine giriyor. Bu tür zamanda yolculuk konseptli eserleri sevenlere şiddetle öneririm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık