Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1130: Lanetli Prens

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 88 68.8%
  • Orta

Kullanılan: 24 18.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Devler cahil ve bağnaz duruyor.
Saul o yüzden beni o cahil devlerle karıştırma gibisinden bir şey dedi.
Loki aslında haklıydı gibi bir şey çıkabilir

Bunu diyeceğimi pek düşünmezdim, ama bayağı uzun bir aradan sonra ilk kez bir One Piece bölümünü sıkılmadan çevirdim. Ortanın bir tık üstü iyi diyeyim. Hatta o yüzden bölümle ilgili bir yorum da atayım.

Oda ya düşen satışlardan dolayı ya da seriye attığı retconlar yüzünden Loki hususundaki fikirlerini sonradan değiştirmiş gibi duruyor. Loki'ye daha doğar doğmaz Lanetli Prens demişler, ama ilk göründüğü sahnede pek de sevilmeyen biri gibi durmuyor, ayrıca tipi de gerçek görünümünden çok alakasız.

Bi noktada seriye ilgim azaldığı için bir bölümü okumadım, o gün bugündür hiçbir bölümü okumadım. Birkaç defa tekrar başlamaya niyetlendim ama nerede kaldığımı da unuttum.

Aslında Wano arkı okumuştum ama benim kafada Luffy'nin Kaido'yu nasıl dövdüğüne dair bir şeyler canlanmıyor. Oralardan itibaren başlayasım var.

Arada geçen sürede eli yüzü düzgün bir şey oluyor mu, yoksa birikmeye devam mı etsin?

Bunu diyeceğimi pek düşünmezdim, ama bayağı uzun bir aradan sonra ilk kez bir One Piece bölümünü sıkılmadan çevirdim. Ortanın bir tık üstü iyi diyeyim. Hatta o yüzden bölümle ilgili bir yorum da atayım.

Oda ya düşen satışlardan dolayı ya da seriye attığı retconlar yüzünden Loki hususundaki fikirlerini sonradan değiştirmiş gibi duruyor. Loki'ye daha doğar doğmaz Lanetli Prens demişler, ama ilk göründüğü sahnede pek de sevilmeyen biri gibi durmuyor, ayrıca tipi de gerçek görünümünden çok alakasız.

Kaido geldi aklıma. Önceleri Şahin K. gibi görünen bir slüet vardı. Sonra efsane şekilde çıktı karşımıza.
Loki de cidden süper tasarıma sahip umarım gözlerde falso olmaz :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık