Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1129: Canlı Bebekler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 17 22.1%
  • Orta

Kullanılan: 20 26.0%
  • Kötü

Kullanılan: 40 51.9%

• Kullanılan toplam oy
    77
Ağğbi eski one piece,komik güzel bölüm diye sürekli öven one piece Youtuberları şimdi ne bölüm inceleme videosu ne de bölümün canlı yayınını yapmıyor 🤣
Kitleleri uyutma aracı one piece

Bölüm yorumlarında artık belli karakterler üzerine laf sokasım bile içimden gelmiyor.Seriye karşı max seviye soğudum.Yarın Oda çıksın bir daha sayı çıkarmayacağım desin kılım kıpırdamaz tepki olarak.

Küçük şinobi Tama, Komaçiyo'nun üzerine tünemiş Yamato'nun sözlü desteği eşiliğinde çetin bir antrenman yaparken işte bu, muhteşem bir kapak diye düşünüyordum. Wano'nun geleceği adına endişelenmek yersizdi artık. Ancak sensei rolündeki Şinobou'yu gördüm. Yüzünde büyük bir hoşnutsuzluk vardı, yine ne olmuştu Şinobou'ya. O güzel hallerinden eser yok şimdi. Wano'nun kurtuluşu ile güzelleşen Şinobou tekrardan ucube eski hallerine bürünmüş. Goda bizlere bilinçaltı iletisini veriyor. Wano tıpkı Şinobou'nun Oroçi dönemi çirkinliğine dönmesi gibi çirkin bir distopyaya dünüşmek üzere. Şuç makinaları terör estiriyor, ekonomi bozuk, Momonosuke uyuyor, Kinemon'a koyun emanet edilmez. Güneş batmayan ülkeyi sembolize eden topraklarda güneş daha tam olarak doğamamışken tekrardan batmak üzere. Karanlığa gömülecekler çünkü hak ettikler bu. Ne derler bilirsiniz, aç koyarsan hırsız olur, çok söylersen yüzsüz olur. O yüzden daha fazla bir şey demiyorum, kısacası marabalar işte, ederleri bu.

Engin denilen gevşek one piece youtube kanali sahibi al sana mukemmel lore di mi olsun her poka mantikli bir aciklaman var zaten
Caporiyide yanina almayi unutma

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 15, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık