Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1129: Canlı Bebekler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 15 21.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 27.1%
  • Kötü

Kullanılan: 36 51.4%

• Kullanılan toplam oy
    70
Şu yıldırım aynı Traf’ın saldırıları gibi gösterişli ama kalıcılığı 0
Traf dediğin Law ise saldırıları kalıcı. Dof'un organları parçalanıyordu, Mom'ın kemikleri kırıldı. İkisi de meyvesi sayesinde düzeltti kendini. Bu durum Law'ın saldırı etkisini sıfırlamaz.

Traf dediğin Law ise saldırıları kalıcı. Dof'un organları parçalanıyordu, Mom'ın kemikleri kırıldı. İkisi de meyvesi sayesinde düzeltti kendini. Bu durum Law'ın saldırı etkisini sıfırlamaz.
Bence meyvenin hasarı baya düşük ama onun harici çok üstün bir meyve. Mesela böyle bir saldırının direk öldürmesi gerekir heryerin kan göleti olması lazımdı.

Böyle güzel insanlar forumda olduğu sürece bölümleri okumaya gerek yok. Objektif ve aydın çıkarımların için tekrardan teşekkürler kardeşim
Müthiş tespitleri ile önümüzü açıyor yolumuzu aydınlatıyor. İlham verici katkıları ile eşsiz bir forum deneyimi sağlatırken, genç yazarlara örnek teşkil etmesiyle de gururumuzu okşuyor. Allah eksikliğini yaşatmasın.

Böyle güzel insanlar forumda olduğu sürece bölümleri okumaya gerek yok. Objektif ve aydın çıkarımların için tekrardan teşekkürler kardeşim
Müthiş tespitleri ile önümüzü açıyor yolumuzu aydınlatıyor. İlham verici katkıları ile eşsiz bir forum deneyimi sağlatırken, genç yazarlara örnek teşkil etmesiyle de gururumuzu okşuyor. Allah eksikliğini yaşatmasın.
@Alpamis'a hakettiği kıymetin verilmesi gözlerimi yaşarttı.

Bu bölüm de objektifliğin diibine vurmuş.

Yok ya traf dediği Law değil Trafo :oleyo2: İkisi de elektrik şeysi ya o bakımdan. Ayrıca @falconx Nami için saldırıların kalıcılığı sıfır derken Traf'ın saldırılarına kalıcı demek istedi sanırım.

Acayip soğudum seriden ya. Her zaman spoiler çıksa da okusak diye beklerdim, şimdi bölüm çıkıyor "bir ara okuruz" kafasına geldim.

Bence meyvenin hasarı baya düşük ama onun harici çok üstün bir meyve. Mesela böyle bir saldırının direk öldürmesi gerekir heryerin kan göleti olması lazımdı.
BM'yi anlatmaya gerek yok. Kadından ilk kez kan akıtan olarak adımızı yazdırdık zaten.Meyvesiyle organlarına can bağışlamasa kırık kaburgalarla kala kalacaktı öyle. Kırık çıkıkçıya gitmesi gerekirdi sonrasında. sjhsj Ki kadının saldırıdan nasıl canı yandıysa artık Law puncture wille kullanacağı yer de "bana sen vurma" diyor adamın saldırısını istemiyor :dd.d Eee bu da verilen hasarın düşük olmadığını göstermez mi? Normal birisi o saldırıların altından kolayca kalkamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 15, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık