Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1127: Gizemli Diyarda Macera

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 23 19.2%
  • Orta

Kullanılan: 24 20.0%
  • Kötü

Kullanılan: 73 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    120
İyiye bastım. One Piece bir macera ve gizem serisidir. Kimse Usopp ve Nami'den savaşçı olmasını beklemiyor. Eichiro Oda için One Piece'i bulmak, Kayıp yüzyıl, Imu cart curt sadece yan hikayeler. Kimin en güçlü olduğunun bile önemi yok yazar için. Tekrar ediyorum, One Piece bir macera serisidir. Daha dövüşlü mövüşlü bir şey arıyorsanız bir tur daha HxH izleyin.

Arc güzel başladı. Geminin kaybolması, arada yaşanan kayıp zaman, kulak tanrısını yemeleri (muhtemelen mahkemelik olacaklar), Loki, adada bekleyen gizemli adam, Saul vs. bol maceralı bir arc bizi bekliyor. Umarım 3 yıl falan sürer. Muhtemelen 10 yıla da seri biter.

Bu arada 3. vites saldırıya 4. vites denmesinin bir hata olduğunu düşünmüyorum. Yazar hata yapsa bile o kadar editör kontrol ediyor. Burada bize bir şey anlatılmaya çalışılmış, bendeki zekaya rağmen anlamadım

Edit: Usopp bir keskin nişancı. 500 metre mesafeden kapışıyor olsalar o kediyi bir şekilde indirirdi
Su senaryoyu sen bile yazip cizersin 20 yilligin emegini yiyor godoş oda.

Bu seri su gun yeniden baslasa tutunamaz.

Bu bölüm nedendir bilmem ama bana One Piece ana hikayesinden/çiziminden koptuğumuz bir bölüm gibi geldi.
Nami'nin yüz ifadeleri vs. Ne bileyim, sanki Oda çizmemiş gibi geliyor bana.

Artık bu macera konsepti bana yapay hissettirmeye başladı. Geldiğimiz noktada çok büyük meseleler varken bu tarz bölümler ilgi çekici gelmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 10, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık