Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1126 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece merakımdan soruyorum, Shanks'i mesela nasıl yenecekler?
Deniz kralı mı götürecekler yanlarında Shanks'in diğer kolunu da yesin diye.
Adam hakisini serbest bıraktığında koramiraller diz çöküyor, amiraller bile geri çekilmeye zorlanıyor.
Hadi tuzak kurdular, Shanks dediğimiz adam geleceği görüyor. Aynı şekilde Luffy ile savaşırken Kaido'nun da geleceği gördüğünü gösterdi mangaka bize.

Kadio'nun yakalanması ise tamamen keyfi şekilde açlıktan dolayı yemek bulamadığı için kendini yakalattığı şeklinde anlatıldı. Karnını doyurunca da kaçtı.

Luffy ve Buggy dışında tuzağa düşecek Yonkou yok. Bunlar biraz nasıl desem... :D

Luffy'nin Yonkou olmasının sebebi emrinde diğer korsanların aksine büyük bir tayfa olmasıyla alakalı. (Straw Hat Grand Fleet)
Eğer Buggy'nin de emrinde ( :D ) büyük bir tayfa, güçlü kişiler, büyük topluluk olmasa Kidd veya Law Yonkou olurdu.
Shanks ı yakalamak o kadar da zor olmaz sadece ellerinde uzun süre hapis tutamazlar. Dostça yaklaş bayılana kadar içirip parti yap. Bayılınca ayılana kadar hapis tut. Sonrasında ayılmasın diye dua et :D. Bu durum bütün yonkoular için geçerli. Bir şekilde adalarından çıkarıp yakalanmaya çalışılabilir özel tuzaklarla. Ben zaten bu adamları sonsuza kadar yakalayabilirler demedim. Sadece her biri yakalanabilir özel ekipler ve koşullarla. Bu arada bu emrindeki filodan dolayı yonkou olduğunu düşünmemiştim sen söyleyince mantıklı geldi.

• Haha
Tepkiler: Sid
Ödül avcıları ekip halinde bile çalışsa yonko avlayamaz çünkü hükmettikleri alandan ekstrem şeyler olmadıkça çıkmıyorlar. Organizasyonları büyük ve istihbarat ağları geniş. Fujitora gibi amiral gücünde olup sivil yaşayan insanlar olduğu gibi ödül avcıları da olursa ancak bir şeyler başarılabilir.
Bu yonkouları adalarından çıkarmak o kadarda zor değil. Özellikle bunları tanıyorsan. Beyaz sakal tayfasından önem verdiği birini yakala idam edeceğini söyle istediğin yere gelsin. Bigmom adaya gelen bütün erzak tedariklerini yok et kendini kaybetmiş şekilde adadan çıkacaktır. Kimsede korktuğundan çok yaklaşamaz. Shanks ı adadan çıkarmaya bile gerek yok doşça yaklaş sarhoş et ayılana kadar yakalamış olursun(Deniz taşı işe yaramayacağından ayılmasın diye dua etmeyi unutma). Kaido desen sarhos olup bir anda tek başına dünyanın belli bir noktasına gidebiliyor. Karasakalı kaliteli bir meyve kullanıcısıyla çekebilirsin. Bunların hepsini çıkarabilirsin. Özellikle Bigmom ı aç bırakıp zehirleyebilir bomba yedirebilirsin. Açken bir tuzakla yakalanması en kolay yonkou. Bu arada Luffyi yazmadım bile onu bir yere çekmek hepsinden kolay :D

Zehir attı. Şimdi de ipli mipli bişi atmış. Doflamingo yayını duyunca inlete inlete gülmüştür -6da.

Shanks ı yakalamak o kadar da zor olmaz sadece ellerinde uzun süre hapis tutamazlar. Dostça yaklaş bayılana kadar içirip parti yap. Bayılınca ayılana kadar hapis tut. Sonrasında ayılmasın diye dua et :D. Bu durum bütün yonkoular için geçerli. Bir şekilde adalarından çıkarıp yakalanmaya çalışılabilir özel tuzaklarla. Ben zaten bu adamları sonsuza kadar yakalayabilirler demedim. Sadece her biri yakalanabilir özel ekipler ve koşullarla. Bu arada bu emrindeki filodan dolayı yonkou olduğunu düşünmemiştim sen söyleyince mantıklı geldi.
Aslında şöyle bir senaryo çok mantıklı:

Shanks: "Demek kellemi almaya geldin ödül avcısı"
Ödül Avcısı: "Hayır hayır beni yanlış anladın, bi çocuk var, Luuff"
Shanks: "Luffyyy haa. Hadi parti yapalım" :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık