Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1126 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atma bunu WB fanları üzülüyor sonra. :D
Onun fanları şu an hedefte Dragon var diye keyifleri yerinde sessiz sedasız izliyorlar :D

Çoğu kişi Dragon ile ilgili panelleri, Dragon'un ideolojisini, güç teorilerini vb. şeyleri okumadan kötü diyor, eleştiriyor. Bu yüzden önce okumak ve Dragon'un yüceliğini anlamak lazım. Ben okudum, hükümet için yüceliğini falan farkettim. Sonuç gerçekten işe yaramazın teki. :D
Ben bu doğuya bakan adam hakkında 50 sayfa analiz yazdım. Analizi için her sahnesini, potansiyelini ve hikayeye katacağı şeyleri falan inceledim günlerce. Gerçekten de boş adam. :D

Beklentimiz yüksekti ama hepsi boşa çıktı. Oda'nın en fena ziyan ettiği karakterlerden biri.

O seviyede biri olmak zorunda değil. Belli bir alanda uzmanlaşmış bir ekipte bu amacı gerçekleştirebilir. Bu yonkouların güçleri belli yıllarca plan kurup hazırlık yaparak bunları yenebilirler. Sonuçta bunlar şeytan meyvesi kullanıcıları. Bir şekilde deniz taşı kelepçesi yada denize düşürme sağlayabilirlerse yakalayabilirle özellikle boş bulundukları bir zamanda. Kaido yıllarca 40 kere filan yakalandı. Bunu bir şekilde plan kurup yakalayan bir ekip yapmış olabilir.
Kaido ölümü arzuluyordu. Bu yüzden bilerek yakalanıyordu. Bilerek uçurumdan atlıyordu. Çünkü ölemiyordu bir türlü.

Kaido ölümü arzuluyordu. Bu yüzden bilerek yakalanıyordu. Bilerek uçurumdan atlıyordu. Çünkü ölemiyordu bir türlü.
O biraz tanıtımı etkili hale getirmek için boş muhabbetti sanki. Madem ölmek istiyor şeytan meyvesi var, bir tane daha yesin veya kendini denize atsın. Bir de adamın one piece'yi bulmak, onigashima'yı başkente indirmek gibi planları vardı. Ölmek isteyen biri böyle planlar peşinde olmazdı bence.

O biraz tanıtımı etkili hale getirmek için boş muhabbetti sanki. Madem ölmek istiyor şeytan meyvesi var, bir tane daha yesin veya kendini denize atsın. Bir de adamın one piece'yi bulmak, onigashima'yı başkente indirmek gibi planları vardı. Ölmek isteyen biri böyle planlar peşinde olmazdı bence.
Saçma zaten senin dediklerinin dışında ölmek istiyorsa Wb gibi bassın Marineford'u bak o zaman amiraller nasıl öldürüyor onu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık