Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1125 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Imu ilk kritik hatasını yaptı. Garling'i bu kadar yakınına yaklaştırması ile ölüm fermanını imzaladı. Hem İmu hem de Nika'yı öldürüp dünyayı huzur çağına ulaştıracak. @William cutting
Ne diyorsak yavaş yavaş gerçekleşiyor. Sırada Wb'yi çizdiği bilgisini almak kaldı.

Şövalyelerin başına da oğlu geçecek büyük ihtimal. Her yerde adımı oldu böylece. Denizcilerde de adamı çıkarsa şaşırmam.

goroseilerin koltuğu bu şekilde oturabiliyorsa güçlü bir adam yani kutsal ejderlerin içerisindeki güçlü bir kişi bu goroseilerin arkasından plan yapıp bunları koltuğundan edebilirdi aslında sonuçta adamların uzun bir ömürleri oluyor bu şekilde eğer kutsal ejderler içerisindeki güçlü insanlar tarafından böyle bir hareket olmuyorsa bence çok eksik işlenen bir durum.

Babam diye demiyorum ama bu terfi alın teriyle alındı alın teriyle :oleyo2: Şaka bi yana Garling reis bayağı güçlüydü zaten. Az buçuk Goroseilerin Amirallerden güçlü olduğu tekrar tescillendi gözümde. Yonkou yenerler mi Garling reis yener. Çünkü benim babam :oleyo2:

Not: Amcam felan çıkar çok babam dedim :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık