Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1125 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wikiden aldığın alıntının söylediği kendi şerefi değil yalnız. Denizci isminin şerefi, yani başka bir değişle tek umursadığı şey denizciler diyebilirsin. Denizciler kağıt üstünde ne peki? Halkı korsanlardan (teröristlerden) koruyan bir askeri oluşum/polis gücü. Adım adım gidince umursadığı tek şeyin insanların güvencesi olduğuna geliyoruz.

Ohara'yı basmalarının sebebi kitle imha silahları araştırdıklarına inanmalarıydı. Şuan tam hatırlamıyorum ama ya Cipher pol ajanları yada denizciler sivil halkı adadan sadece asıl araştırmayı yapanları öldürmek için tahliye ediyor ve Gorosei'nin bundan haberi var.
Ancak Sakazuki herhangi bir emir almadan buraya sızmış bir araştırmacı olabilir diyerekten bombalıyor gemiyi. Kafasında 500 kişiyi dünyanın korunması için feda ediyor. Sonuç yine genel halkı koruma amacına çıkıyor. Korsan yok o gemide yani korsan öldürme dürtüsü vesaire gibi başka bir amaçta yok alt metinde arayacağımız.
Akainu açık açık diyor"Bu saçmalık benim görevde olduğum zamanda gerçekleşirse Filo Amirali olarak alay konusu/maskara olurum" Direk kendisini düşünüyor adam yav. Amacı adalet falan değil.

Dostum beni gelip alıntılayan sendin, seninle tartışmak benim açımdan zaman kaybı gibi duruyor. Çünkü idrak sorunun var. Satürn’ün ölümünü işaret ettiği bariz bir gifte bile gelip Emeth falan diye darlıyordun.

Akainu hesap soramaz, susar köpektir diye düşünen birisi için hesap sormuşluğu var dediğinde makul olan konunun kapanması. O yüzden ne sebeple hesap sorduğunun önemi yok diyorum. Sorabilir mi sorabilir. Ne için sorduğu kendi toplarının keyfine kalmış. Bana yazmazsan sevinirim, iyi forumlar.

Dostum beni gelip alıntılayan sendin, seninle tartışmak benim açımdan zaman kaybı gibi duruyor. Çünkü idrak sorunun var. Satürn’ün ölümünü işaret ettiği bariz bir gifte bile gelip Emeth falan diye darlıyordun.

Akainu hesap soramaz, susar köpektir diye düşünen birisi için hesap sormuşluğu var dediğinde makul olan konunun kapanması. O yüzden ne sebeple hesap sorduğunun önemi yok diyorum. Sorabilir mi sorabilir. Ne için sorduğu kendi toplarının keyfine kalmış. Bana yazmazsan sevinirim, iyi forumlar.
İdrak sorunum olduğundan senin gibi sana pompalanan şeylerde başka anlamlar arıyorum. Gifte yanan bir insan var diye sadece Satürn mü ölmek zorunda anlamadım.
Akainu hesap soramaz, susar köpektir çünkü bencil ve kendi çıkarları önceliğidir. Hesap soruyorsa kendi toplarının düşecek olmasıdır diye düşünüyorum ve konuyu kapatmak istemiyorum. Zaman kaybı olmasın diye yorumlarımı görmemek için engelleyebilirsin. İyi forumlar.

Akainu açık açık diyor"Bu saçmalık benim görevde olduğum zamanda gerçekleşirse Filo Amirali olarak alay konusu/maskara olurum" Direk kendisini düşünüyor adam yav. Amacı adalet falan değil.
Tamam reis manga panellerinin birinde kendisiyle alakalı bir şeyden bahsetmiş, ne bencil adam yav.

@nephie Bu arada ben bu manga paneliyle alakalı dememiştim yazdığımı. O wiki'den aldığın açıklama muhtemelen Sakazuki ve Fujitora'nın karşılıklı bağırıştıkları sahnenin açıklamasıydı. Bu attığın panelin değil yani.

Edit: Değilmiş şimdi kontrol ettim. Bu yorum ama o dediğim bağırışma sahnesi okunduktan sonra çıkacak bir şey, sadece gorosei panelinden çıkmaz.

@nephie Bu arada ben bu manga paneliyle alakalı dememiştim yazdığımı. O wiki'den aldığın açıklama muhtemelen Sakazuki ve Fujitora'nın karşılıklı bağırıştıkları sahnenin açıklamasıydı. Bu attığın panelin değil yani.

Edit: Değilmiş şimdi kontrol ettim. Bu yorum ama o dediğim bağırışma sahnesi okunduktan sonra çıkacak bir şey, sadece gorosei panelinden çıkmaz.
Konu Fujitora değil zaten. Gerçi orada söyledikleri de aynı şeyin laciverti zaten.

@Kuromi Akainu kendinden çok makamına vurgu yapıyor. Devlet koltuklarının bir itibarı vardır. Arkadaşı kendi haline sal, boş yere kendini yıpratma brom.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık