Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1124 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoş geldin Nami v39 . Bu arada yok moralleri bozuk ondan parti yapmıyorlar büyük yalan , kendilerini tatmin edecek her hangi bir cevaba direk parti moduna geçtiler. O sırada arkada bir yerde Vega'nın ceset duruyor daha :I . Uygun bir cenaze töreni yapsaydınız adama bari

Silüette ki adam Shiki olabilir. Crocus ile konuşan adam da o bence. Şapka ile de kafasında ki tekeri kapatıyor. Shikinin,Shanksa yenilerek Yonkou ünvanını kaybettiğini düşünüyorum. Shanks Elbaftan çıkınca sızmış oraya. Yüksek ihtimal Karasakalın Shanksa dalmasını bekliyor oda Shanksın müttefiği gördüğü Hasır Şapkalara dalacak.

Kairoskei'nin ana vatanı Wano, ama ne Franky'nin ne de Usopp'un aldığını gördük. Franky mesela bedeninin bir kısmı kairosekiyle kaplayabilirdi gayet.
Tekniğini öğrense yeterdi kairoseki işlemek için. Belki öğrendi ama henüz göstermedi Oda. En saçma anda gösterebilir. Hangisi daha kötü olur bilemiyorum. Hiç kullanmaması mı yoksa saçma bir anda birden kullandığının gösterilmesi mi ?

Tekniğini öğrense yeterdi kairoseki işlemek için. Belki öğrendi ama henüz göstermedi Oda. En saçma anda gösterebilir. Hangisi daha kötü olur bilemiyorum. Hiç kullanmaması mı yoksa saçma bir anda birden kullandığının gösterilmesi mi ?
Wano'da bir tane marangozun yanında çıraklık yapıyordu, öğrenmesi gayet olası. Fakat bir sözle bunu belirtebilirdi. Mesela eskiden bunları işliyordu, Enies Lobby'nin sonunda Zoro kılıç almaya çalışıyordu. Küçük bir panel bile yeterli, çok değil. Artık seride her şey aniden gerçekleşiyor. Karakterlerin kendilerine vakit ayırdıklarını bile göremiyoruz, varsa yoksa her şey tek kişi için.

Bir mangaka her bölüm bir önceki bölümden nasıl daha kötü bölüm çıkarır aklım almıyor. Neyse kötü bölümler bitti şimdi çok çok çok daha kötü bölümler gelecek sOda sağolsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık