Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1123: İki Boş Hafta

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 18 36.0%
  • Orta

Kullanılan: 9 18.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 46.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Gerçekten de boş kısmını çok doğru yazmış sOda ama son 2 hafta değil son 10 yıl olacaktı :artiz:

Bir tek Kaidou Başgan iyiydi, geri kalan olmasa da olurdu.
Yok be o kadar kötü bir arc değildi. Çok uzattığı için ipin ucunu fazla kaçırdığı doğrudur ama kötü bir arc değildi. Tayfanın ve Law, Kid ikilisinin abartılı power up'ları, smile kullanıcılarının absürt halleri, Big Mom'un hiç edilmesi dışında çok da bir açığı yoktu. Yamato vardı, Yasue'nin hikayesi, Oden flashback'ı çok iyiydi, Kaido da hakkını veren bir villiandı.

Şimdi bu hakiden Serapimler etkilenmediyse;
1- baloncuk kral haki bile geçirmiyor.
2- serapimler tamamen insan olmadıkları için bir şekilde kral hakinin bayıltma etkisinden muaf kalıyorlar.
bunun dışında ismiyle müsemma bir bölüm gerçekten👌 bölümün 10da 9u arcın kendisi gibi tekrar bölümü kalan kısmı da arcın hemen hemen yarısı gibi artık bitti dediğimiz yer. Hala cesedi taşıyorlar ama korkuyorum vp dirilecek yasa başka bir fb başlayacak diye. Atın da denize işte. Adam çürüyüp kokacak.

Yok be o kadar kötü bir arc değildi. Çok uzattığı için ipin ucunu fazla kaçırdığı doğrudur ama kötü bir arc değildi. Tayfanın ve Law, Kid ikilisinin abartılı power up'ları, smile kullanıcılarının absürt halleri, Big Mom'un hiç edilmesi dışında çok da bir açığı yoktu. Yamato vardı, Yasue'nin hikayesi, Oden flashback'ı çok iyiydi, Kaido da hakkını veren bir villiandı.
Kaidou FB’si yoktu. King’in FB’sini ark bossunun fbsinden çok gördük. Bombok sahnelere yüzlerce panel çizdi, en önemli şeyleri iki üç panelle geçiştirdi. Sözde Zoro’nun yılıydı, adamın geçmişini bile sbs’de açıkladı. Nika saçmalığına değinmiyorum bile. En rezalet arkların başında gelir.

Çok şükür bitti, vallaha eziyet arc ı tabi ki kadimler işte Vega nın önemli girişimleri oldu ama kesinlikle bir CC nin bilim adamı motivasyonu kadar etkilenmedim. Hele bu arcda Bonney in meyvesinin saçma sapan hallere girmesini asla kabul etmiyorum. Devler uğruna bu arc fena değil deyip, geçicem en azından kadim, robot, Joy boy bir şeyler oldu. Ama gerçekten bu kadar geçiş bölümüne gerek var mı abi ?

Dunyanin en zeki adami, elindeki seraphimleri kullanip klonunu oldurmek varken hafizasini sildirip intihar etmeyi tercih etti. York'u oldurdukten sonra da dunya hukumetiyle anlasmaya gidebilir, uzlasma olmazsa da devrimcilere/bir yonkou olusumuna katilabilirdi; su an her turlu hayattaydi.

Eyyorlamam bu kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık