Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1122 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sürekli haki ye maruz kalanlar kararıyor diye bir şey geçmedi o mevzu farklı. Öyle olsa en az 30 sene wb nin elinde bulunan bisento kararırdı. Roger'ın ace si karardı şuan aktif yonkou shanks'ın griffonu da beyaz. Bunlar göğü yarıyor şelale misali h.haki damıtıyor. Kadron ya da jutsulu parşömen ile kılıç mevzuları farklı bir değil. Enma diyenler patlamadı kaido direk
bunu diyor. Biz kılıcın yolu diyoruz kılıcın kararmasını 2 kişi de var çünkü. Konu sadece haki olsa 3 tane en üst h.haki kullanıcısının kılıcı beyaz. Kılıca haki depolanıyor ama yapabilmek mesele.

Burda açık bir şekilde anlatılmış, ryuma ile bircok savastan geçtikten sonra siyah kılıç oldu deniyor. Ryuuma hayatı boyunca savaşan biri. Adam WGyle defalarca savasmis Roger WB ve sair Ryuumayla kıyaslanamaz.

Parşömen ve Kadran ile kılıç konusu ayrı zaten ben de onu diyorum. Enma diyenler derken de spo yorumlarında JoyBoyun haki mührü ile Enmayi bir tutanlari kastediyorum. Enmada Oden in hakisi var, Zoro Oden in hakisini çekip kullanıyor gibi bir iddia var ki bu bölüm bu iddianın patladığını gördük zaten. Oden in kılıcında Odeni hissetmek kadar doğal bir şey yok. Ryuumanin düşmanını getirip shusuiyi göstersen o da Ryuuma buraya mi geldi der.

Oden niye yapamadı? Kılıcın yolu diyorsun, kılıcını çok seven Roger, oğluna bile kılıcının adını vermiş? Bu seni çürütmez mi?

Oda asla bu kılıç karartmaya düzgün bir cevap veremeyecek. Mihawk açıkça haki basarsan her kılıç kararır dedi. Roger gibi isimlerin yapamamasının hiçbir açıklaması yok, olmayacak da...
Adını verince samuray modu mu açılıyor ? Oden niye yapamadı demek ki ryuma gibi yaklaşmamış mevzuya. Beni çürütecek şey yazmamışsın ki sen xD Oda cevabını verir illa ki mifak vs zoro da. Düz haki basınca kararacak olsa işte 3 isimde beyaz hele ki shanks. Açıklama olacak lakin dediğim gibi ryuma nasıl yaklaşmış ise ki kılıcın yolu bu yüzden diyorum o zaman görürüz.

Adını verince samuray modu mu açılıyor ? Oden niye yapamadı demek ki ryuma gibi yaklaşmamış mevzuya. Beni çürütecek şey yazmamışsın ki sen xD Oda cevabını verir illa ki mifak vs zoro da. Düz haki basınca kararacak olsa işte 3 isimde beyaz hele ki shanks. Açıklama olacak lakin dediğim gibi ryuma nasıl yaklaşmış ise ki kılıcın yolu bu yüzden diyorum o zaman görürüz.
Seni çürütmek için yazmadım ki? :D Oda buna açıklama getiremeyecek, yani dieyceği şey tatmin etmeyecek, kılıcın yolu falan hikaye bu yüzden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık