Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1122 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King soruyor. Zoro Luffy'e verdiği sözü ve Kuina'yı hatırlıyor. Hala daha kral haki ile ilişkisi kurulmuş bir cevap yok. Kral olucam da demiyor. Onlara verdiğim sözü tutacağım diyor en büyük kılıç ustası olma sözü.

Buradan bahsetmiyor ki zaten yine yanlış sahneyi atmışsın xD

Üste nasıl olmadı o kadar üsteki efektler falan demiştin şimdi üste olmadıya mı döndü ?

King karşısında hani efekt bile göstermemişti kılıç ? Alpamış kardeşim iyi misin ?

Daha önceki en az 100 sayfada söylediklerine headshot attın şuan xD
Orada zaten Oden'in hakisi vardı Oden'in varlığı diye geçen sahnelerin hepsinde o efekt var. Altta bunlar yok. Sonra da zaten kral haki efektleri dumanlar felan çıkıyor. Sabahtır bunları anlatıyorum okumuyon herhalde.

King soruyor. Zoro Luffy'e verdiği sözü ve Kuina'yı hatırlıyor. Hala daha kral haki ile ilişkisi kurulmuş bir cevap yok. Kral olucam da demiyor. Onlara verdiğim sözü tutacağım diyor en büyük kılıç ustası olma sözü.

Sen cidden yazdıklarımıza asla cevap vermiyorsun. :D Bunun devamı olarak şunu atayım, bak ne diyor, Luffy'nin o sözüyle bağlantılı gidiyormuş.

Sen cidden yazdıklarımıza asla cevap vermiyorsun. :D
Hangi sahneden bahsettiğini ben nerden bileyim kral olacan sorusu burada var. Başka nerde var? Sahneyi at o zaman? Aga boş yapmayın. Ben sizinle telekinezi mi kuruyorum da nereyi bahsettiğini anlayayım. Sen de gidip Red gibi 510. bölümlerdeki bir olaydan bahsetmiyorsundur herhalde.

Sahneyi at o zaman.

Hangi sahneden bahsettiğini ben nerden bileyim kral olacan sorusu burada var. Başka nerde var? Sahneyi at o zaman? Aga boş yapmayın. Ben sizinle telekinezi mi kuruyorum da nereyi bahsettiğini anlayayım. Sen de gidip Red gibi 510. bölümlerdeki bir olaydan bahsetmiyorsundur herhalde.

Sahneyi at o zaman.
Sahneyi attım, Luffy'e verdiği sözü hatırlayıp, kral olacağım diyor işte. Hatta neyin kralı olacağını da söylüyor. Biraz bir şey tüketmiş, bağlantı kuran insan için olay net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık