Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1119 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP'den soğumaya başladım, 1000 bölümdür izlediğimiz ana karakterden eser yok. Espirisine gülünmeyen adam gibi saçma sapan haraketler yapmaya başladı. Egghead adası yok olmuş, Stella dahil Vegapunk'ları koruyamamışsın, hatta adanın içinde kaç tane bilim adamı öldü, kaç tanesi kurtuldu gibi bir bilgi yok elimizde. Sözde Yonkou tayfası olarak anılan bir tayfa var elimizde ve ne savaşmayı becerebiliyor, ne kaçmayı becerebiliyor.

Gorosei bilmem kaç yüz yıldır ilk defa yeryüzüne indi falan filan gibi havalı laflar söylendi ama Kuma hala tek parça halinde duruyor. Luffy'nin yemek yemesi ve sürekli savaşa dönmesinden çok sıkıldım. Bunların hepsi yetmiyormuş gibi Bonney, Nika formuna geçti. Bu bölüm içerisinde inanılmaz saçma şeyler bizi bekliyor diye düşünüyorum. Kaido ile Luffy'e ip atlatan Oda, Luffy ve Bonney'e Gorosei ile evcilik oynatır. Keyifsiz saçma bir seri olarak ilerliyor ve hep böyle devam etmez umarım.

OP'den soğumaya başladım, 1000 bölümdür izlediğimiz ana karakterden eser yok. Espirisine gülünmeyen adam gibi saçma sapan haraketler yapmaya başladı. Egghead adası yok olmuş, Stella dahil Vegapunk'ları koruyamamışsın, hatta adanın içinde kaç tane bilim adamı öldü, kaç tanesi kurtuldu gibi bir bilgi yok elimizde. Sözde Yonkou tayfası olarak anılan bir tayfa var elimizde ve ne savaşmayı becerebiliyor, ne kaçmayı becerebiliyor.

Gorosei bilmem kaç yüz yıldır ilk defa yeryüzüne indi falan filan gibi havalı laflar söylendi ama Kuma hala tek parça halinde duruyor. Luffy'nin yemek yemesi ve sürekli savaşa dönmesinden çok sıkıldım. Bunların hepsi yetmiyormuş gibi Bonney, Nika formuna geçti. Bu bölüm içerisinde inanılmaz saçma şeyler bizi bekliyor diye düşünüyorum. Kaido ile Luffy'e ip atlatan Oda, Luffy ve Bonney'e Gorosei ile evcilik oynatır. Keyifsiz saçma bir seri olarak ilerliyor ve hep böyle devam etmez umarım.
Oda'nın bu saatten sonra toparlaması zor, Luffy yatalak bir çocuk, yattığı yerden akvaryuma bakıp hayal kuruyor, Zoro da tuzluk dese eminim şuanda kafasında oluşan senaryodan daha mantıklı bitirir hikayeyi.

Herkes değinmiş ama bende Nika garabetinden bunalmaya başladım. Hadi Luffy oldu dedik yanına Bonney'i iliştirdi. Bir di iki oldular kısacası. Naruto da ki çakra dağıtma olayı gibi tüm tayfayı Nikamsı moda geçirir diye korkmaya başladım. Shounen ana karakterleri arasında en sevdiğin kim deseler yerleri bende ayrı olduğu için Goku-Luffy ikilisini başa yazarım. Ama tanıdığım Luffy'den eser yok . Çünkü ben Luffy'nin salak ama savaşta ciddileşen halini seviyorum. Luffy vs lerinde ki ciddiyeti öldürdü yazar. Yine kendimi dizginliyorum Luffy sevgimden dolayı ama olmuyor usta olmuyor. Sevdiğim Luffy bu değil, sevdiğim One Piece de bu değil. En ciddi , en kaotik havanın olması gereken Final saga da seriyi Alice Harikalar Diyarında'ya çevirirsen kusura bakma serine ihanet edersin. Ben bu saganın başında korkuyu iliklerime kadar hissetmeliydim, karamsarlıkla karşı karşıya kalmalıydım ki serinin sonundaki o mucizevi dünya kurtarılışı bana geçsin. Ama yok yani son Sagada'yız Im'den sonraki en büyük hükümet güçleri ile top gibi oynuyor. Sorarlarsa yüzyıllardır yeryüzüne inmedi dersiniz. Başka seride bu lafı dese yazar, o inenler katliam yapar. Bizim seride tam tersi hamlamışlar, güçten düşmüşler gibi takılıyorlar.Hasar verme olayını çözse 1vs5 atacak Nika. O karamsarlık bana geçmiyor yani. Normal bir arc gibi okuyorum son sagayı. Çünkü hiç son Saga hissiyatı vermiyor. Vega yanda ölüyor , nihahaha diye gülüyor ana karakter. Luffy bu mu ?Yazarın ana karaktere ihanetine uzun uzun değinmeye gerek yok , görüyorsunuz. 32 yaşındayım Enies Loby 'den beri güncel takip ediyorum. Serinin son saga'sında geldiği noktaya üzülüyorum . Naruto- Bleach son arcta batırdı , One Piece yapmaz diyorduk da daha beteri olacak gibi duruyor. Ichigo'nun kıymetini bilmemişim yemin ediyorum

Diğer ağır topları işlese de keyfimiz yerine gelse bari . Shanks, BB, Dragon, Xebec, Kong, her ne kadar umudum azalsa da IM ve Kutsal şovalyeler. Merak unsurunu bu kadar diri tutmasa seriyi çoktan insanlar bırakmıştı

Son düzenleme:
Buckle up tweet'i de gelmediğine göre bu hafta da birşey göremeyiz. Redon'un ilk giften belli oluyor bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık