Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1119: Emeth

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 36 22.6%
  • Orta

Kullanılan: 41 25.8%
  • Kötü

Kullanılan: 82 51.6%

• Kullanılan toplam oy
    159
Hükümetin korsanlardan bile daha büyük tehdit olarak gördüğü bir oluşumun başındasın, yoldaşlarından biri kafasında balonla gezen hırboların sex kölesi oluyor balkondasın, bir diğer yoldaşın cyborga dönüştürülüp köle yapılıyor hala balkondasın. KK gibi kımıl kımıl konuşan Vegapunk'ın 1 bölümde hükümete verdiği zararı 1000 bölümde verememiş bir şahsın balon olup olmamasını tartışıyoruz şuan. Lütfen.
Ya hocam adam en büyük suçlu olarak aranıyor, sen diyorsun ki hiç zarar verememiş. Gerçekten buna inanıyor musun? 1100 bölümdür göremediğimiz doğru ama gorosei’yi de kaç yüz bölümdür göremedik? Im desen daha yüzünü göremedik. Kuma ve Ginny üzerinden Dragon’u suçlayacağına Kutsal Köpekleri suçla. Dragon olmasa adamlar Kuma ve Ginny gibi kaç kişiye aynı muameleyi çekiyordu zaten. Adam bunların bu faaliyetlerine son vermek için Devrimci Ordusunu kurdu.

Bölümün nesi beğenilmedi ben anlamadım? Beğenmiyorsanız okumayın arkadaşlar. Klasik bir OP bölümünde olması gereken her şey var.

- 1 adet kayıp Zoro? (VAR)
- Bizim tayfayı görünce nerf yiyen bosslar? (VAR)
- Kimin ne yaptığı belli olmayan gereksiz bir kargaşa? (VAR)
- Bizim tayfaya denk gelince plotun dibini ekmekle sıyıran yan karakterler? (VAR)
- Yıllarca beklenip hayal kırıklığı yaratan karakter? (VAR)
- Çaresizce tek yemeyi bekleyen koramiraller? (VAR)
- Açıklanmayan gizemler? (VAR)
- Olaylara tepki gösteren figüran karakterler? (VAR)
- Bölümün gizemli bir olayla kapanış yapması? (VAR)

E abi bu adam daha ne yapsın? 15 senedir ne çiziyorsa onu çizmiş adamcağız. Oda gibi istikrarlı bir yazara yapılan bu itibar suikastını kınıyorum...
Bölümün tek eksiği silüet olmaması. Muhtemelen 13 sayfa olduğu için sığdıramadı reis. Böyle küçük hatalar da olur arada, çok takılmamak lazım.
Bölüme puanım 9/10

Bölümün nesi beğenilmedi ben anlamadım? Beğenmiyorsanız okumayın arkadaşlar. Klasik bir OP bölümünde olması gereken her şey var.

- Bizim tayfaya denk gelince plotun dibini ekmekle sıyıran yan karakterler? (VAR)

E abi bu adam daha ne yapsın? 15 senedir ne çiziyorsa onu çizmiş adamcağız. Oda gibi istikrarlı bir yazara yapılan bu itibar suikastını kınıyorum...
Bölümün tek eksiği silüet olmaması. Muhtemelen 13 sayfa olduğu için sığdıramadı reis. Böyle küçük hatalar da olur arada, çok takılmamak lazım.
Bölüme puanım 9/10
Son kısımda silüet de var. 10/10.

Bölüme puanım 9/10
Zoro kayıp değil reis 1 aydır nusjuro ile dövüşüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık