Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116: Çatışma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 51.7%
  • Orta

Kullanılan: 37 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
Vegapunk beni WB > roger'dan tezimi doğruladığı için teşekkür ediyorum. Hiç bir şey yapmadılar demesi yetti. teşekkürler vegapunk.

Vegapunk beni WB > roger'dan tezimi doğruladığı için teşekkür ediyorum. Hiç bir şey yapmadılar demesi yetti. teşekkürler vegapunk.
Boş konuşmuş Vegapunk. Roger zaten ömrünün son demlerini yaşıyordu. Onunla da idaminda büyük korsan çağını başlattı. Herkesi denize yönlendirdi.

Boş konuşmuş Vegapunk. Roger zaten ömrünün son demlerini yaşıyordu. Onunla da idaminda büyük korsan çağını başlattı. Herkesi denize yönlendirdi.
şimdik one piece evreninin en zeki insanı boş konuşmaz :D hele intit videosunda. ee şimdi vegapunk'ın etkisi roger'dan daha fazla oldu. hatta beyazsakalı falan da geçti. hatta roger'ın yapması gerekeni vegapunk yaptı diyebiliriz.

Bu İM acaba kadın mı? Gençliğinde Viviye benziyor olabilir. Joy Boy bunun manitaysa eğer ve yüzünü falan dağlamışsa onun intikamını diri tutuyor olabilir. Herkesin yüzünde gülücükler açan Joy Boy, Im’in suratı dağlasa… Çok kırsal bi hikaye oldu kdndbsjsjs Ama Luffy Vivi yakınlaşmasından dolayı bi işkillenmedim değil.

şimdik one piece evreninin en zeki insanı boş konuşmaz :D hele intit videosunda. ee şimdi vegapunk'ın etkisi roger'dan daha fazla oldu. hatta beyazsakalı falan da geçti. hatta roger'ın yapması gerekeni vegapunk yaptı diyebiliriz.
Düşünceleri farklı. Roger kendileri öğrenmesi gerek diye düşünmüş olabilir. Adam macera olarak bakıyordu yaptığı şeylere. Beyazsakal'ın bu tarz derdi olmadı. Zaten kendisi de umursamıyorum dedi.

Sakazuki antik silahların ortaya çıkıp dünyayı yok etmesinden korkuyorsa, bu yüzden çoğunluğun iyiliği adına Ohara katliamına göz yumduysa…

Amiral haterları fena patlar ustalar @Kenshiro @İtachi_27@Mewtwo @sensey @artyomdh
Sakazuki sivil katliamından keyif alan bir insan değil zaten. Çoğunluğun iyiliği için böyle bir gaddarlığa başvurabiliyor çünkü adalet anlayışı kötülüğün tamamen temizlenmesi gerektiği üzerine. Ufak bir ihtimal bırakmak bile onun için başarısızlık sayılır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık