Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116: Çatışma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 51.7%
  • Orta

Kullanılan: 37 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
8 yaşında bir kız çocuğunu insanlara şeytan olarak belleten bir yapı var. Neyle mücadele edildiği çok açık aslında.
Evet, ama İşte biraz halkta bitiyor bu yapılar önce haklı zengin edip iyi yaşam sunuyor ve sonra demokrasi adı altında yapmadıkları yok, aslında biraz dünya düzenini anlatıyor onepiece,

Aslında öyle bir şey yok. Halkı vergiye bağlayıp yoksullaştırıyorlar. Malum partiye benziyor.
Oda var , ben aynı zamanda zengin ülkelerin yönetiminden bahsetmek istedim, misal aşı 3 günde bulundu dsö yapın dedi ve bilimde hata olmaz denilip milyarlarca aşı yapıldı , ya da zengin ülkeler senin tüm verilerine erişim istiyor yapamam dediğinde hayattan elini ayağını çekmen gerekiyor , ya boyun eğeceksin ya da git köy hatayı yaşa yani bazı şeyleri mecbur kılıyor
aşıya bilime karşı dileğim gidip kuduz aşısı elbette olurum bahsettiğim farklı şey elbette
malum parti sonuç aynı olsa da yaklaşım farklı , bu sana hem kötü hayat sunuyor hem de mecbur bırakıyor o bktan hayatı yaşamaya, yani gidip köyüme hayatımı yaşarım da diyemiyırsun bu sefer toprağı elden alıyor vs uzar gider yeri değil

Rayleigh Sabondyde sana one pieceyi yani gerçeği söyleyebilirim deyince Luffy kesinkes karşı çıktı ve Rayleigh de Luffynin bunu çözeceğini anladı . Başka kim olsa yalvarırdı anlat diye .

One piece her neyse Rayleigh de anlatsa Rogerde anlatsa hiç bir anlam ifade etmiyor anladığım kadarıyla.

Yani bir hazine ,orada git al desen anlattığın kişi gidip alayım der ne kazanacak o hazineden ? , bir yazıt desen Roger görünce niye kahkaha atıp keşke senle aynı dönemde yaşasaydım Joy Boy desin , ya da niye erken geldik en iyisi çocuğum bulsun desin .

One piece o kadar saçma sapan bir şey çıkacak ki . Ben hala serinin ilk bölümünden one pieceyi E.odanın bize gösterdiğini düşünüyorum. Gözümüzün önünde bir şey ama anlam kazanmıyor .

Nika gücü bu seriye niye eklendi? Çizgiromanın için de yazarın en etkili silahı Toon force , one piecenin ulaşılması için tek anahtar . Dördüncü duvarın kırılmasına ben hazırım şahsen .

Seri zaten saçma sapan bir halde : d

Luffy işin heyecanı kaçmasın diye öyle söyledi. Ne çözmesi Luffy daha sağını solunu bilmiyor. Rayleigh biz tarihi biliyoruz ama Ohara'dakiler misali bilgin olmadığımız için kendimiz kadarını anladık diyor. Aslında biraz Vega'nın sözlerine uyuyor burası. O da kim haklı kim haksız bunu bilemem dedi. Roger'in erken geldik demesi bence hem kehanet hem de bu kadar güçlü, savaşmayı seven adamın kendince bu eğlenceden mahrum da kalacak olması.
Rayleigh Sabondyde sana one pieceyi yani gerçeği söyleyebilirim deyince Luffy kesinkes karşı çıktı ve Rayleigh de Luffynin bunu çözeceğini anladı . Başka kim olsa yalvarırdı anlat diye .

One piece her neyse Rayleigh de anlatsa Rogerde anlatsa hiç bir anlam ifade etmiyor anladığım kadarıyla.

Yani bir hazine ,orada git al desen anlattığın kişi gidip alayım der ne kazanacak o hazineden ? , bir yazıt desen Roger görünce niye kahkaha atıp keşke senle aynı dönemde yaşasaydım Joy Boy desin , ya da niye erken geldik en iyisi çocuğum bulsun desin .

One piece o kadar saçma sapan bir şey çıkacak ki . Ben hala serinin ilk bölümünden one pieceyi E.odanın bize gösterdiğini düşünüyorum. Gözümüzün önünde bir şey ama anlam kazanmıyor .

Nika gücü bu seriye niye eklendi? Çizgiromanın için de yazarın en etkili silahı Toon force , one piecenin ulaşılması için tek anahtar . Dördüncü duvarın kırılmasına ben hazırım şahsen .

Seri zaten saçma sapan bir halde : d

Oda var , ben aynı zamanda zengin ülkelerin yönetiminden bahsetmek istedim, misal aşı 3 günde bulundu dsö yapın dedi ve bilimde hata olmaz denilip milyarlarca aşı yapıldı , ya da zengin ülkeler senin tüm verilerine erişim istiyor yapamam dediğinde hayattan elini ayağını çekmen gerekiyor , ya boyun eğeceksin ya da git köy hatayı yaşa yani bazı şeyleri mecbur kılıyor
aşıya bilime karşı dileğim gidip kuduz aşısı elbette olurum bahsettiğim farklı şey elbette
malum parti sonuç aynı olsa da yaklaşım farklı , bu sana hem kötü hayat sunuyor hem de mecbur bırakıyor o bktan hayatı yaşamaya, yani gidip köyüme hayatımı yaşarım da diyemiyırsun bu sefer toprağı elden alıyor vs uzar gider yeri değil
Kısacası bu WG tam şerefsiz ahlaksız bir hükümet.

her ne kadar psikolojik danışma yapma yetkim olmasa da pdr mezunu bir rehber öğretmen olarak, amiral fanlarına hiçbir ücret karşılığı beklemeden psikolojik destek sunmaya hazırım.
okulu teröristler bassa ve ben de arkalarından saldırıp kahraman olsam ayarında senaryolar yazıyorlar kafalarında. bu gidişat çok kötü gidişat efendim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık