Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1115 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şanks ace peşlerdi de ona yedirirdi diyordur herhal. Ace'in çok ponçik bir karakter olduğunu falan düşünüyor.

Vegapunk salağını ciddiye alacak değiliz zaten de :D
Joyboy beceremedi ve luffy işi bitirecek. Bunun neresinde takıldın balım olay çok basit.
O zaman vegapunk yalancı deyin arkadaş bana niye çemkiriyorsunuz.
Savaş hala devam ediyor o zamanki Joyboy yenilmiş gibi görünüyor he detayları belli değil açıklanınca öğrenilir.Savaş devam etmese kehanet için bir mücadele içerisinde bulunmaz zaten bu İm ve kadimler.İnanmayan kimmiş ben görmedim öyle bir mesaj.
Madem inanıyorsun o zaman benim mesajıma niye bunu attın ? Şizofren mi oldun Luke ?

Reis bu söylediklerine cidden inanıyor musun yoksa trolune mi yazıyorsun? Hani her arc orda burda birinin sırtında taşınan Zoro olmaya başladı.Hani Zoro Luffyi taşırken dünya laf söyleyip şimdi aynı durumda Zoro varken nasıl çelişkiler yaşıyorsun anlamadım :hhh:

Vegapunkın dediğinden de o yutturmaya çalıştığın mana çıkmaz retöcü paşam. Yoksa anladık zaten mevzuyu :)
Ne çıkar diye sorduk sana cevap yazmadın kardeşim iyice tuhaflaştınız ha sohbet de edilemiyor sizle.

Bir şey olmaz tabi her bölüm birileri kurtarıyor adamı 🤭

Sen bize 900 yıl önce Joyboy yaşarken devam eden savaşın neden hala devam ettiğini anlat Lütfü fanı ? Yada gel Nika fanı olarak ekibimize katıl 😘

Ne çıkar diye sorduk sana cevap yazmadın kardeşim iyice tuhaflaştınız ha sohbet de edilemiyor sizle.
Cevabını da aldın zaten zalım sanki cevap almamışsın gibi çarpıtma :)
Çünkü henüz luffy doğmamıştı 😘 Nika tipsizinin beceremediğini halledecek aslan parçası.
Sen dur daha işi limon sirkeye döndürmesinin yeterince tadını çıkarmadı Bay Oda. Hızır idi Yunus ididen bile uzun sürecek mevzuyu açıklaması.
Onu geç de bölümler biriktikçe bir şeyler anlatacak gibi geliyor ama güvenemiyor da insan. Goroseilerin hasar almasının yolunu geçmişi anlatırken ortaya çıkaracaksa anlarız niye bu kadar sürdürdüğünü. Yoksa evrendeki açıklanmış her gücü harmanladılar şimdiye kadar bana mısın demedi herifler. Joyboyun ekibi ile bizimkiler eşleşiyor sürekli ama sanki herifinkiler daha güçlü büyük falan. Tayfanın sıradaki hedefi joyboyun tayfasını aşmak olacak sanırım. Luffynin zamanında şanks tayfası için dediğine benzer bir şey. Onu geçecek bir tayfa.

Reis senin şirazen iyice kaymış ben orda sırtta taşınma muhabbetinden bahsetmişim devamını okumuyorsun herhalde yazmışım orada bak :hhh:
Sırtta taşınma muhabbetiyle ne alakası var alıntıladığın mesajın kardeşim endişeleniyorum senin hakkında bak alıntıladığın mesaj bu xD

Sen bize 900 yıl önce Joyboy yaşarken devam eden savaşın neden hala devam ettiğini anlat Lütfü fanı ? Yada gel Nika fanı olarak ekibimize katıl 😘

Sırtta taşınma muhabbetiyle ne alakası var alıntıladığın mesajın kardeşim endişeleniyorum senin hakkında bak alıntıladığın mesaj bu xD
Muhabbet sırtta taşınma muhabbetiyken sen sonra altta bize 900 yıllık savaşı anlat diye konu değiştirme çabasına giriyorsun yahu:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık