Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1115 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
200 metre yükselmesi olayı daha önce düşünmüştüm. Bu nasıl dünya her taraf ada diye hayıflanmıştım. ... Mantıklı bir olay alsında yükselme olayı. Peki bunca şu nerden geliyor...

Kutuplarda yok... Suyun yükselmesi neden oldu acaba

Bu evren nasıl bir evren her şey suyun altında da eskiden deniz hiç yokmuş, görünmüyor muymuş ? Anlamadım devasa bir kütle mi varmış, burada adamlar denizi bilmiyormuymuş su , nehir hiç bir şey yok muymuş? Alabildiğine dağ, düz yol muymuş.

İm de kadın çıksın artık.

İmu denen kişinin kayıp yüzyılda yaptığı savaş bence Star Wars filmindeki gizli Sith Lordu Palpatine bağlanacak.... Önce senatör olup komplo ile sonra galaktik cumhuriyeti yıkıp imparator olmuştu. Bu kolay olmamıştı ama sinsice herkesi kandırmıştı. Jeday lar gibi bir gücü de
Code 66 gibi bir olay örgüsü ile yok etmişti.

Hatta alabasta prensesi Lili Star Wars filmindeki prenses Padme ile eş gibi.

Yanlış bir kod ile joy boy a ait silahlar kendine dönmüş (fil ve robotlar ihanet etmiş) ve müttefikleri yok edilmiş olabilir.. Bu yüzden özür dilemeleri normal sanırım

vegapunk tam önemli bir bilgiyi açıklayacağı sırada gorosei üyeleri yayın aracını imha etse de yüzlerce sayfa boyunca vegapunk üzerinden serinin gidişatına ve oda'ya sallasak.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık