Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1115: Kıta Parçaları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 100 63.7%
  • Orta

Kullanılan: 36 22.9%
  • Kötü

Kullanılan: 21 13.4%

• Kullanılan toplam oy
    157
Dunyanin alt katmanlarinda su zaten mevcut. Yeni farkli arastirmalar dunyanin alt katmanlarindaki sungerimsi bir katmanda, dunyanin yuzuyindeki sulardan kat ve kat fazla su vardiyor. ( Ne ara okudum hatirlamiyorum ama haber yeniydi)
Evet yeraltı suları var, zamanla kıtalardaki oyuklara birikmiş sular. Bu sular hangi mantıkla yüzeye çıkacak ki, çıktıktan sonra o oyukların da dolmuş olması lazım ki su oraya geri giremesin. Bu da gezegeni, boşlukları kapatacak şekilde içeri doğru sıkıştırmakla olur ancak :D
Hem çıksa bile o sular da yetmez bütün kıtaları batırmaya.

Tahminimce lulusia yok edildi derken o silahın sağladığı güçle yerin bayağı bir dibine doğru itildi. Bu su seviyesinin neden yükseldiğini de açıklar bence
Eğer bu şekildeyse tabi ki ama patlama gibi duruyordu ve sonrasında da bir delik vardı Lulusia'nin yerinde.

Son savaşın fitili ateşlenmiş, Dragon'un tek bir yorumu yok, bir sonraki bölüm nokta dışında bir yorumu olur umarım.

Bence bu tipsiz İM, joyboyun dostu iken, ihanet edip o koltuga oturmuş bir hain..

Joyboyun ülkesi bugünkü teknolojiye göre bile çok ileri duzeydeyken, Vegapunkun bahsettiği silahı geliştirmiş olabilirler.. yaptıkları bu silahta kendilerini vurduguna göre, İM de joyboyun ülkesinden ve silahın nasıl kullanılması gerektiğini biliyor. Kısaca im arkadasina ve ülkesine ihanet etmiş bir hain gibi geliyor bana

Bu nasıl bir adanmışlık adamlar hapishanede hala neyin tribindesiniz olum siz rollere bak adamlardaki :hhh: Söyledikleri yalana kendileri bile inanıyor bana Garling lobisi başkanı kendini banlatan @Kuroro @Montana ve @carpe d. em i hatırlattı:p
Çakma Kid bile mapusta, adam Luffy cosplay’ı yaparken özgürce dolaşıyordu adalarda

Yalnız Oda'yı az bir şeyde olsa tanıyorsam kelimelere birçok şey gizliyor.
Bu hapishanedeki dallamaları göstermesinin normalde bir anlamı yok. Ama onun ağzından JoyBoy yerine "JoyToy" kelimesi çıkıyor.
JoyBoy ile Imu bu "Toy yani Oyuncak" meselesi yüzünden savaşmış olmasınlar..

Belki Imu insanları "oyuncak" olarak görüyordur, onlarla istediği gibi oynama istediğini yapma yetkisini istiyordur.
Joyboy ise insanları "oynayacak arkadaş" olarak görüyordur, onlarla birlikte eğlenmeyi, gezmeyi oynamayı seviyordur.

Ana alev antik silahlara güç verebilen bir enerji kaynağı olabilir silah olmasından ziyade bu da hükümetin elinde antik silahın bulunmasına ve uzun yıllar çalıştıramadığına işaret eder sonuçta lulusia sonrası yaşanan afetleri de açıklar.

Joy Boy ile Imu, son eti kim yiyecek diye kavgaya tutuşmuştur.

Serinin nereden nereye geldiğine bakarsak, Oda beceremeyecek gibi bu final işini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık