Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çarlos ile Garling bir mi yahu? Çarlos tamamen nefret edilsin diye yaratılmış hiçbir vasfı olmayan bir şaka karakteri. Garling'in ise bir yeri var seride. Ben merak ediyorum şahsen gücünü ve hikayesini.
Moruk garling’i hiç merak etmiyorum. Genci de en son bebek öldürüyordu. Dofy veya Mjosgard gibi bir tip çıkmadığı sürece aşağı yukarı bu kutsalların alayı aynı. Mesela şu gorosei de tip olarak düzgün gözüküyor ama karakter olarak Garling ve diğer kutsallarla aynılar. Hepsinde aynı kibir var.

Benim anlamadığım şu.Akainu fanı olmakta sorun yok.Adam da dersin şöyle översin böyle översin Karakterini de savunursun ona da tamam.Ama sen gidip te Sakazuki’nin Terörist olarak gördüğü devrimci bir Adamın yaptıklarını översen devrimci olmasını översen orda bir tutarsızlık olur işte.Akainu mevcut düzenin korunmasını isteyen kutsalların köpeği olmuş bi herif sen bu herifin yaptıklarımı doğru olarak görüyorsan zaten Sabo gibi düzenin yıkılmasını isteyen bir adam senin için teröristdir.Yani bu ikisinin ideolojisi çok farklı.Yani nasıl birisi hem gsli hem fbli ya da hem Akp hem chp li olmayacağı gibi Hem Akainu’nun yaptıklarını övüp hemde Sabonun yaptıklarını övmek bana çok çok samimiyetsiz geliyor
Sorun aslında takım tutar gibi karakter tutmak. Biz o evrende yaşamıyoruz sonuçta olaylara dışarıdan bakabiliyoruz. Akainu ve Sabo'yu farklı açılardan dolayı sevebilir insan. Sabo'nun ideolojisini sever Akainu'nun da sert tavrını sever mesela.

Sorun aslında takım tutar gibi karakter tutmak. Biz o evrende yaşamıyoruz sonuçta olaylara dışarıdan bakabiliyoruz. Akainu ve Sabo'yu farklı açılardan dolayı sevebilir insan. Sabo'nun ideolojisini sever Akainu'nun da sert tavrını sever mesela.
Yani. Garling gözükür tasarımını seversin, Shanks’ın babası çıkar, kutsal olmasına rağmen bunları infaz eder. Bu gibi unsurlar karaktere ilgi duymanı sağlar ve hoşuna gider. İlgi duymaya başlarsın. Karakteri masum insanları katlediyor uff çok hoşuma gitti diye sempati beslemiyoruz ama böyle ithamlar yapılıyor.

Ben Guernica karakterini ilk tasarımı yüzünden sevdim. @Millennium Wizard demişti hatta zamanında. Maskesi yüzünden seviyorsun bunları diye :D Karakter işlendiği kısa sürede baya güzel tat bıraktı. Keyif verdi baya bulunduğu sahneler ve daha çık sevdim. Bu yani. Hükümete bağlıymış falan filan. Karakteri benden soğutacak bir şey yaşanmadı. İşlendiği sürece gayet sempati topladı. 1042.1043 Bölüm yorumlarını, bölüm yıldızları konusunu okuyun. Bu yani ama öyle söyleniyor ki Guernica kutsallara bağlı bu yüzden bu karakteri sevmen saçma ve Sabo’yu sevmen bu yüzden saçma.

Moruk garling’i hiç merak etmiyorum. Genci de en son bebek öldürüyordu. Dofy veya Mjosgard gibi bir tip çıkmadığı sürece aşağı yukarı bu kutsalların alayı aynı. Mesela şu gorosei de tip olarak düzgün gözüküyor ama karakter olarak Garling ve diğer kutsallarla aynılar. Hepsinde aynı kibir var.
O sırada Dof ve Mjösgard’ın sicili

Ben bu tarz genellemeleri pek doğru bulmuyorum açıkçası. Her amiral fanı aynı diye bir şey yok. Amirallerin her hareketini ciddi şekilde savunanda görmedim ben. Dalgasına savunuluyordur o ayrı.
Valla en son ciddi ciddi Sakazuki'nin kendi adamlarını öldürmesini doğru bulanlar vardı ama evet geneleme yapmak pek doğru olmaz.

Yani. Garling gözükür tasarımını seversin, Shanks’ın babası çıkar, kutsal olmasına rağmen bunları infaz eder. Bu gibi unsurlar karaktere ilgi duymanı sağlar ve hoşuna gider. İlgi duymaya başlarsın karakteri masum insanları katlediyor uff çok hoşuma gitti diye sempati beslemiyoruz ama böyle ithamlar yapılıyor.

ben Guernica karakterini ilk tasarımı yüzünden sevdim. @Millennium Wizard demişti hatta zamanında. Maskesi yüzünden seviyorsun bunları diye :D Karakter işlendiği kısa sürede baya güzel tat bıraktı. Keyif verdi baya bulunduğu sahneler ve daha çık sevdim. Bu yani. Hükümete bağlıymış falan filan. Karakteri benden soğutacak bir şey yaşanmadı. İşlendiği sürece gayet sempati topladı. 1042.1043 Bölüm yorumlarını, bölüm yıldızları konusunu okuyun. Bu yani ama öyle söyleniyor ki Guernica kutsallara bağlı bu yüzden bu karakteri sevmen saçma ve Sabo’yu sevmen bu yüzden saçma.
Guernica az gözüktüğü sürede güzel bir etki bıraktı sevmeni anlıyorum yani. Bu bile tek başına yetebilir illa melek olmasına gerek yok karakterin. Alışılmışın dışında karakterlere ilgi duyunca garipsiyor millet. Sabo'nun bile sevilmesini garipseyen var yani. Herkes istediği karakteri sevsin yada sevmesin çok takılmamak lazım bunlara.

Benim anlamadığım şu.Akainu fanı olmakta sorun yok.Adam da dersin şöyle översin böyle översin Karakterini de savunursun ona da tamam.Ama sen gidip te Sakazuki’nin Terörist olarak gördüğü devrimci bir Adamın yaptıklarını översen devrimci olmasını översen orda bir tutarsızlık olur işte.Akainu mevcut düzenin korunmasını isteyen kutsalların köpeği olmuş bi herif sen bu herifin yaptıklarımı doğru olarak görüyorsan zaten Sabo gibi düzenin yıkılmasını isteyen bir adam senin için teröristdir.Yani bu ikisinin ideolojisi çok farklı.Yani nasıl birisi hem gsli hem fbli ya da hem Akp hem chp li olmayacağı gibi Hem Akainu’nun yaptıklarını övüp hemde Sabonun yaptıklarını övmek bana çok çok samimiyetsiz geliyor
Manga okuyoruz. Bu tarz şeylere takılmak saçma. Doflamingo, Kaido, Linlin, Enel hatta Sanji, Zoro gibi karakterler bile normalde pek de sevilesi değil. Gerçek hayatta Sanji veya Zoro gibi biriyle yakın olur musun?
O yüzden bu tarz şeyler normal. Bir kişi A karakterini savunur öte yandan onun zıttı bir ideolojideki bir başka karakteri de savunur. Karakterlerin tavırları hoşuna gitmiştir, dış görünüşü hoşuna gitmiştir, başka bir gruba çatmak için bir tanesini savunmaya geçmiştir falan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık