Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofy’e ve Teach’e saygı duyarım ama Garling ve diğer kutsal/kutsal hizmetkarlarına zerre sempati duymam. Sempati duyulacak bir yanları yok. Oda saf kötüler olarak tasarlamış, hiç bir altyapıları yok. Var olmalarının nedeni kötülüğün saf temsilcileri olmak. Masumları katledip zulüm etmekten başka hiç bir şey göstermeyen bu karakterleri neden sevelim? Yarın bir gün imana gelen Kutsal Ejder Donquixote Mjosgard gibi düzelmedikleri sürece de sevilmeyecekler.
Garling için o yüzden iyi işlenirse çok şey katabilir dedim. Henüz çok işlenmediği için bir şey diyemiyorum ama saf kötü karakteri de karizmatik bulup sevebilir biri normal. Jujutsu Kaisen'den Sukuna mesela dümdüz kötü ama seveni bol. Sempati duymak gerekmiyor illa sevebilmek için.

Benim anlamadığım şu.Akainu fanı olmakta sorun yok.Adam da dersin şöyle översin böyle översin Karakterini de savunursun ona da tamam.Ama sen gidip te Sakazuki’nin Terörist olarak gördüğü devrimci bir Adamın yaptıklarını översen devrimci olmasını översen orda bir tutarsızlık olur işte.Akainu mevcut düzenin korunmasını isteyen kutsalların köpeği olmuş bi herif sen bu herifin yaptıklarımı doğru olarak görüyorsan zaten Sabo gibi düzenin yıkılmasını isteyen bir adam senin için teröristdir.Yani bu ikisinin ideolojisi çok farklı.Yani nasıl birisi hem gsli hem fbli ya da hem Akp hem chp li olmayacağı gibi Hem Akainu’nun yaptıklarını övüp hemde Sabonun yaptıklarını övmek bana çok çok samimiyetsiz geliyor

Garling için o yüzden iyi işlenirse çok şey katabilir dedim. Henüz çok işlenmediği için bir şey diyemiyorum ama saf kötü karakteri de karizmatik bulup sevebilir biri normal. Jujutsu Kaisen'den Sukuna mesela dümdüz kötü ama seveni bol. Sempati duymak gerekmiyor illa sevebilmek için.
Çarlos’u da sümüklü diye sevebilir mesela :hhh:

Aga bir şey farkettim. Genelde sırtlanları seviyorsun.:D Bazı istisnalar hariç.:D
Fujitora'da Wb'de severim. Ekleyebilirsin onu. :D

Cidden sadece iyi tarafta olan karakterler sevilebilir herhalde onlara göre. İki karşıt taraftan karakteri aynı anda seviyorsak yalandan seviyormuşuz. Bizim yerimize bile karar veriyorlar artık.
Burada eğlencesine goygoy yapıyoruz. Öyle laflar söyleniyor ki biz kötü karakterleri kötü olmalarından dolayı seviyoruz. Pislik olmalarından dolayı seviyoruz. Bu hareketlerinden özellikle zevk alıp savunuyormuşuz gibi anlam çıkartıyorlar. Burada lobi muhabbeti yüzünden bir persona yarattık kendimizde. Bunu böyle ciddiye alıp sevdiğimiz karakterleri ona göre karar vermeye başladılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık