Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Guernica özelinde bir sahne gösterirsen sana hak veririm. Kutsallara taptığını, övdüğünü, emirleri severek yerine getirdiği.
Nereden gösterebilirim? Kutsalların emirlerini yerine getirmekle yükümlü.Nasıl ki Lucci emir verildiğinde bunlar tanrıdır ne isterlerse yaparız diyorsa Guernica karşı koyma lüksü yok.

Nereden gösterebilirim? Kutsalların emirlerini yerine getirmekle yükümlü.Nasıl ki Lucci emir verildiğinde bunlar tanrıdır ne isterlerse yaparız diyorsa Guernica karşı koyma lüksü yok.
Guernica böyle bir şey demiş mi ? Lucci ile işim yok benim. Örgüt özelinde konuşmuyorum. Karakter özelinde konuşuyorum.

Guernica böyle bir şey demiş mi ? Lucci ile işim yok benim. Örgüt özelinde konuşmuyorum. Karakter özelinde konuşuyorum.
Guernicanın kısa kariyerinde böyle birşey göstermediler diye kutsal köpekliği yapmadığını iddia ediyorsun.Ama bulunduğu kurum kutsalların köpeği durumunda bunu yaptıklarına dair sahneler var.Garp kutsallara pek çok kez karşı olduğunu belirtmesine rağmen adamın karakterine gömüyorsunuz al sana bir tezat daha :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık