Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gücünü kısmış ve meyvesini kapamış.. Sence neyden bahsediyorum? ;) Bir şey yakaladığını sandın, ama boşa kürek çekiyorsun.
Kendi kafasına sıkıyor şuan rahat bırak Alpamışı devam etsin

İşine gelince Mobkey ailesi şöyle güçlü deyip işine gelmeyen kısımlarda Monkey ailesi şöyle böyle de ne güzel memleket be.
Güçlü diye dokunulmaz mı oluyorlar halla halla alşjsdlaksjdlas

Ciddi misin aga ya sen. :D

Gura Gura'nın gücüyle bile Roger'ı yenememiş. Dünyayı yıkacak gücün var ama Roger'ı yenemiyon.:D
Tam potansiyeline erişememiş ise meyvenin önemi kalmıyor zaten, hakisiyle denk gitmiş. Kendisini tutmuşsa da hakisiyle denk gitmiş Roger karşısında. Meyvesiz bile her türlü denkler yani.

Senin sözlerin bunlar, benim değil. Kendi kendine cevap vermiş oldun. 🤭

Ya WB tam potansiyeline erişemedi ya da dikkatli davrandı.

İçten içe Roger karşısında meyvesini kapadığını, kendisini sınırladığını kabul etti yalnız. O bir dışavurumdu. Roger kadar hakisi var, bir de o meyveyi tam potansiyelinde kullansa neler olurmuş kim bilir.
Alpamış meyve gücünü karakterin gücünden ayırarak Lütfünün nika olmadığı ütopyaya olan arzusunu Wb üzerinden dile getiriyor.

Her yorumu aslında nikaya hakaret şuan iyice irdelersek bir dram yaşandığını görebiliriz 🤭

Ne alaka olum iyice saçmalamaya başladınız.Monkey ailesi olmak işine gelince övgü işine gelmeyince sövgü malzemesi olarak kullanmanızdan bahsediyorum.
Gücünü överim karakterine söverim niye saçma olsun.

2 bölüm önce animede Vegapunk bizim evrenimiz başka bir evrenin hayal ettiği /arzuladığı şeylerin gerçeğini yaşıyor diye bir laf dedi. Şeytan meyveleri bu şekilde var oldu demişti.
Şeytan meyvelerinin insanların hayalleriyle var olduğu söylenmişti. Belki çok fazla inanınca hayal ettiğin şey gerçek oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık