Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hafta ara mı vardı. Normalde cuma günü çıkıyordu o yüzden merak ettim. Haftaya ara da göremedim geçen haftaki sayıda

Vegapunk, clover ve bilginlerin çalismalarini biliyorsa D.'ler ve ülkelerini bilmemesi zor. Clover sadece ülkenin adini söylerken ölmüstü. Buna ragmen vegapunk joyboy ve meyvesindende haberdar. Boş yüzyil hakkinda ne kadar bildigi belli degil ancak hükümet, 20 aile ve Im ile birseyler biliyor olabilir.

Bu arada meyve kullanicisi öldügünde meyve biryerde yeniden belirdiginden luffy ve joyboy'u iliskilendiriceklerdir.

Dünyanin denize batmasini mother flame'in Deniz dibinde olmasina baglayabilir. Zatek tek bir saldiri ile bir ülke yok oldu. Antik silah gibi bir gücü var. Mother flame D.'lere ait birsey de olabilir. Sonrasinda vegapunk gelistirmis olabilir.

Vegapunk bu yayinla hükümet ve Morgans'a bir darbe vurdu.

Garp ölmedi ölseydi hem anlatıcı onaylardı hem de 1089. Bölümde Garpın memleketinin muhtarının sözleri var eğer Eiichiro Oda bu panelleri sadece bölümü doldurmak için yazıp çizmediyse Garp ölmemiştir
320. sayıda Kuzan, Robin'i donduruyor. " Buzu çözüldüğü sürece yaşayacak." diyor. Garp'ın ne kadar donuk bir şekilde kalacağına/kaldığına bağlı olarak değişir.
Eğer Kuzan, Garp'a yardım ederse Teach'e ihanet etmiş olacak ve ne yapmak için bu tayfaya katıldıysa onu yapamadan şutlanacak tayfadan.

320. sayıda Kuzan, Robin'i donduruyor. " Buzu çözüldüğü sürece yaşayacak." diyor. Garp'ın ne kadar donuk bir şekilde kalacağına/kaldığına bağlı olarak değişir.
Eğer Kuzan, Garp'a yardım ederse Teach'e ihanet etmiş olacak ve ne yapmak için bu tayfaya katıldıysa onu yapamadan şutlanacak tayfadan.
Görücez Garp mevzusunu Luffy bi çıksın şu adadan gazeteleri görsün bakalım dedesi için bir aksiyon alıcak mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık