Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
800 yıl öncek,i Joy boy un Luffy ile alakası olduğunu düşünmüyorum . Joyboy bir ünvan . Luffy de bu meyveyi yediği için bu ünvanı alan bir genç . Efsane diye anılması ve sadece kurtarıcı olarak beklenmesi sadece bu meyveyi yiyen biri olarak düşünülmesi bence. Luffy kendine has biri ... Aynı Matrix deki Neo gibi. Ondan önceki seçilmişler vardı ama başaramadı .

Seriyi korsanlıktan evirdi çevirdi mesih muhabbetine kadar getirip üstüne bir de dediğin gibi matrix'den de esinlenmek var ki o da mesih muhabbeti zaten evirdi çevirdi garip bir konuya getirdi seriyi... Daha bağlaması açıklaması gereken tonlarca gizemide cabası...

Tüm gizemi adam akıllı açıklamadan seriyi bitirirse ağır söverim 40 gün 40 gece söverim....

2000 den beri takip ediyorum her geçen gün hayal kırıklığım çığ gibi artarak devam ediyor... :agla:

800 yıl öncek,i Joy boy un Luffy ile alakası olduğunu düşünmüyorum . Joyboy bir ünvan . Luffy de bu meyveyi yediği için bu ünvanı alan bir genç . Efsane diye anılması ve sadece kurtarıcı olarak beklenmesi sadece bu meyveyi yiyen biri olarak düşünülmesi bence. Luffy kendine has biri ... Aynı Matrix deki Neo gibi. Ondan önceki seçilmişler vardı ama başaramadı .

Meyveyi Luffy den önce kimbilir kaç kişi kullanmıştır ama sanırım hiçbirisi Luffy gibi başaramamış.Joyboy en son yaklaşan kişi olmuş ama o bile sona getirememiş.Luffy işte bunu başaran kişi olacak.Meyveden dolayı değil bizzat kendi başarısıyla.Mihawk bile demişti Luffy deki asıl güç dost düşman herkesi kendi tarafına bir şekilde çekmesi.
@Tommy Vercetti görmesin ağlar vallahi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık