Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114: İkarus'un Kanatları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 75 48.1%
  • Orta

Kullanılan: 52 33.3%
  • Kötü

Kullanılan: 29 18.6%

• Kullanılan toplam oy
    156
Luffy nin Ana Alevi ile bir şekilde bütünleşecegi teorilerdeki gibi varsayarsak Ilgınc şeyler olacak gibi.

G5 Luffy Kaodonun Alevine (Magma Alevi hariç) ve Kizarunun Işık lazerine karşı birsekilde vücudu absorbe edebiliyor.Bu meyvesinin bir yetenegi olmalı.

Seraphimler gibi sırtında Lufyninde ana Alev kaynakli iyileştirici veya saldırır gücü olabilecek bir güç elde edebilir.Balikadam adasında Madam Şörley falcı kadın Alevler içinde görmüştü balıkadam adasının Luffy tarafından yok edildiğini.Kimbilir belki Uranüs Luffydir.👹

Luffy nin Ana Alevi ile bir şekilde bütünleşecegi teorilerdeki gibi varsayarsak Ilgınc şeyler olacak gibi.

G5 Luffy Kaodonun Alevine (Magma Alevi hariç) ve Kizarunun Işık lazerine karşı birsekilde vücudu absorbe edebiliyor.Bu meyvesinin bir yetenegi olmalı.

Seraphimler gibi sırtında Lufyninde ana Alev kaynakli iyileştirici veya saldırır gücü olabilecek bir güç elde edebilir.Balikadam adasında Madam Şörley falcı kadın Alevler içinde görmüştü balıkadam adasının Luffy tarafından yok edildiğini.Kimbilir belki Uranüs Luffydir.👹
Yorumunu okuyunca aklıma eski bir röportajdaki bir sahne geldi. "Napak, hep birlikte toplanıp Allah mı diyek" gibi bir sözü vardı.

Şahsen Luffy artık Power Up almasın istiyorum, Luffy'nin başka karakterler olmasından ve sürekli birilerine benzemesinden sıkıldım artık kendisi olsun istiyorum. Meyve gücü nedeniyle yönetme ve yönlendirme yetkisi var, ana alev kontrolden çıkarsa onu da yönetecektir ve yönlendirecektir ancak böyle büyük bir gücü kendi gücü yapmasın.

Balıkadam Adası için Luffy'nin alevler içinde olmasının nedeninin, adanın yıkılacak olmasıdır diye tahmin ediyorum.

Arlong da unuttuğumuz bişeyi yazmışlar. Vegapunk şuana kadar sadece ses veren salyangozla konuşsa gene mesajı alırdık. Ama inatla görüntülü salyangoz hazırlattı ve sırf bu yüzden on dk bekleme yaptık. Olacağını tahmin ettiği, hükümete darbe vuracak birşey göstermek istiyor olmalı. Önceden söyleyeyim göstermeyi planladığı şey nika olamaz çünkü o sırada ne vp luffy ve nika ilişkisinden haberi vardı ne de bizimkilerin adaya gelip geleceğinden haberi vardı. Buster call göstermek istese bence gene yetersiz olur çünkü bu insanlar zaten Ohara yıkımını kabullenmiş ve bir yanlış olduğunu düşünmeyen insanlar. Günah işlediler cezasını buldular gibi düşünüyorlar. Gerçi çoğu adada (kaya zengin ama onun bile yok) görüntülü salyangoz olmadığı için göstermek istediği şey sadece belirli kişileri ilgilendiriyor olabilir. Zengin ve güçlü birilerini. Hadi bakalım

ana alev en çok sanji'ye yakışır.
luffy tanrı gibi bir şey oldu hali hazırda ki kendi ağzından g5 için ''bu benim zirvem'' diyor. bir zahmet ana alevle de bütünleşmesin.

sönmeyen alevden wb de bahsetmiş 😲

ロジャーの意志を継ぐ者達がいる様に いずれエースの意志を継ぐ者も現れる…”血縁”を絶てどあいつらの炎が消える事はねェ… 
Rojā no ishi o tsugu-sha-tachi ga iru yō ni izure ēsu no ishi o tsugu mono mo arawareru…” ketsuen” o tatedo aitsu-ra no honō ga kieru koto wa nē…

sanırım spoiler konusunda kaldı yazmıştım ama, lilith bizimkilere adanın enerji kaynağından bahsederken söylüyordu, sönmeyen alev diye, 消えない炎, kienai honō , takla attırınca wbnin dediği şey işte, alevleri sönmeyecek, sönmeyen alev. tabi bu sönmeyen alev analojisi hep kullanılıyor da bu sefer materyalize olduysa başka tabi.

şu kısım beklentinin yıkılması. luffynin karşılaştığı tüm rakiplerde üstünlük her zaman rakibe yakıştırıldı. yenmesini her zaman ilk bakışta imkansız göründü rakibin kurduğu üstünlükten. seriden rastgele seçeceğin kişiler chopperı yenemez, brooku da yenemez. tadın kaçmış belli ama choppera laf etme bozuşuruz 😾
Ben zaten Sun God Nikayı duyduğumdan beri Luffy'den ateş bazlı über özellikler bekliyorum. Warcuryi bile yakacak bir alev çıkartabilir. Luffy daha yeni yeni öğreniyor G5i. Herkes Bajrang Gun'ı Luffynin en güçlü saldırısı zannediyor ama bence bu daha fragman. Asıl filmi ilerde görücez. "Dawn Hiken" die bi saldırı olsa tadından yenmez ha. Ace'e de selam çakmış oluruz :)

Son düzenleme:
omru kisaltiyor luffy'nin en cool ama en basit g2 si bile omur kisaltma handikapi var kalbi zorluyor,g5 keza
bu o zamanlar lucci tarafından yapılan çıkarımdı, şu an bedeni de hakisi de daha güçlü yani zamanına yapılmış çıkarımların günümüz luffye etkisi tartışılır. vücudu yorması ayrı o zamanlar yaşam gücünden çalıyor gözlemi ayrı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık