Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114: İkarus'un Kanatları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 74 47.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 33.5%
  • Kötü

Kullanılan: 29 18.7%

• Kullanılan toplam oy
    155
Bir arkadaş demişti Mother Flame şeytan meyvesi ruhu olabilir diye..

Eğer bu doğruysa seyredin o zaman curcunayı :D
O zaman goro-goro gura-gura magu-magu nun da ruhunu almaları gerekirdi. Malum adaları rahatlıkla yok edebilecek güçteler. Bu alev gücü baya atom bombası saniyeler içinde varlık siliyor. Ruh ya da özün gücü ise ona yakın olanları da toplayı sınırsız güç elde ederlerdi. Bana ilk ateş yani prometheus göndermesi gibi geliyor.

O alev birinin iradesi olabilir deniyor. Ace ölünce WB, Roger gibi Ace'in iradesini de taşıyanlar çıkacak, soyunu kurutsanız bile alevini söndüremeyeceksiniz demişti. Meyvesine gönderme olsa da Oda bunu kullanabilir diyorlar. Aynı sayfada sonrasında da One Piece'den bahsediyor.

Ben de suyun içinde yanan Alevi görünce ilk aklıma Joy boyun ruhu geldi .

Bu alevi Robot kullanabilir belki, bilinmeyen güç ile çalışıyor diye geçiyordu. Vega Robotu inceleyerek tersine mühendislik yapmış olabilir.

Balıksa bu balıklara olan zulüme niye sessiz kalsın
Voldemort gibi melezdir belki.

Sırf millete forumlarda avatar çıksın diye paneller sayfalar çiziyor ponçik yürekli Oda. Konuşma içeriğini biraz daha doldursana be adam! Vegapunk da beyazsaray sözcüsü gibi on cümlede bir işe yarar laf etmiyor, şunu pek bilemedim bunu ise eh işte ucundan bir gördüm galiba falan. Yerinden pek oynamayan crocus reis senden daha fazla detaya hakimdir.

dikkat dağıtan bişey var, vegapunkın konuşması. gizlenen tarihi açıklayacak olması ve goroseinin yüzlerine sürekli odak vermesi var. odanın fazla sinemalaştırdığı bi anlatı biçimi, tüm seride güç dengesini en çok yaralayan şeylerden biri... seriden tekrar zevk almak isteyenler bence çevrede olanlara kulak veren, düşüncelere dalan, geçmişe takılmış veya gelecek kaygısı olan karakterlerin üstünlüklerini ve denkliklerini yitirdiklerini her seferinde odanın böyle işlediğini bilerek okumalı.
Söylediğinde haklısın ama güç dengesini koruyamıyor olması beni rahatsız ediyor. Crocodile, Luffy'e nasıl yenildi. Marineford'da gördüğümüz Crocodile ile Alabasta arasında uçurum fark var. Gorosei, şöyle kadim böyle yüce falan dedikten sonra Sabo'yu yakalayamadılar ve gelmiş burada anime içinde rastgele sayacağımız karakterlerin döveceği Chopper, Brook falan gibi kişilere zarar veremiyor. Luffy ve Sanji o bacaklardan boşuna kaçmış, bana öyle geliyor.

O alev birinin iradesi olabilir deniyor. Ace ölünce WB, Roger gibi Ace'in iradesini de taşıyanlar çıkacak, soyunu kurutsanız bile alevini söndüremeyeceksiniz demişti. Meyvesine gönderme olsa da Oda bunu kullanabilir diyorlar. Aynı sayfada sonrasında da One Piece'den bahsediyor.

sönmeyen alevden wb de bahsetmiş 😲

ロジャーの意志を継ぐ者達がいる様に いずれエースの意志を継ぐ者も現れる…”血縁”を絶てどあいつらの炎が消える事はねェ… 
Rojā no ishi o tsugu-sha-tachi ga iru yō ni izure ēsu no ishi o tsugu mono mo arawareru…” ketsuen” o tatedo aitsu-ra no honō ga kieru koto wa nē…

sanırım spoiler konusunda kaldı yazmıştım ama, lilith bizimkilere adanın enerji kaynağından bahsederken söylüyordu, sönmeyen alev diye, 消えない炎, kienai honō , takla attırınca wbnin dediği şey işte, alevleri sönmeyecek, sönmeyen alev. tabi bu sönmeyen alev analojisi hep kullanılıyor da bu sefer materyalize olduysa başka tabi.
Söylediğinde haklısın ama güç dengesini koruyamıyor olması beni rahatsız ediyor. Crocodile, Luffy'e nasıl yenildi. Marineford'da gördüğümüz Crocodile ile Alabasta arasında uçurum fark var. Gorosei, şöyle kadim böyle yüce falan dedikten sonra Sabo'yu yakalayamadılar ve gelmiş burada anime içinde rastgele sayacağımız karakterlerin döveceği Chopper, Brook falan gibi kişilere zarar veremiyor. Luffy ve Sanji o bacaklardan boşuna kaçmış, bana öyle geliyor.
şu kısım beklentinin yıkılması. luffynin karşılaştığı tüm rakiplerde üstünlük her zaman rakibe yakıştırıldı. yenmesini her zaman ilk bakışta imkansız göründü rakibin kurduğu üstünlükten. seriden rastgele seçeceğin kişiler chopperı yenemez, brooku da yenemez. tadın kaçmış belli ama choppera laf etme bozuşuruz 😾

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık