Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114: İkarus'un Kanatları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 74 47.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 33.5%
  • Kötü

Kullanılan: 29 18.7%

• Kullanılan toplam oy
    155
konuyla hiçbir alakası yok ama ne zaman yanık izli adamın bahsi geçse aklıma, ''oğlum gel buraya kırmızı şortli'' diyen emmi geliyor. bilinçdışımda bu iki karakter özdeşleşti bir şekilde.

Saul uzanmadan önce uzaktan çizilmiş sadece.
Ben de ilk öyle sandım ama sonra resme dikkatlice bakınca silüet olanın önünde beyaz olarak çizilmiş dağ gibi bir şey varken Saul’un önünde sadece bulutların olduğunu fark ettim.

İkincisi de silüetin sol tarafında kalan ağaç Saul’un sağ tarafındaki ağacın devamı gibime geldi.

Belki de dediğin gibi ben çok fazla anlam yüklemeye çalışıyorumdur. Ama bana sanki o silüet Saul değişmiş gibi geldi. Çünkü silüetin önünde olan dağ gibi bir şey Saul’un önünde yok.

Herhangi bir oluşum tayfayla karşılaşmasın o oluşum/güç mala bağlıyor. Bu açıdan bakıldığında gerizekalı Oda işlemediği Smoothie'ye tepki çizmeyi unutmaz ama tayfayı komple perişan eden Kuma'nın verdiği o inanılmaz havayı, efsane sahneleri unutur. Böyle de bir gerizekalıdır kendisi. Kendi serisinin içine eden birkaç yazar olsa da üstüne mum diken bir tek bu salaktır.

Vegapunk konuşurken insanların verdiği tepkiler çok önemliydi.Mesela denizciler inanmıyor bu duruma, bazı korsanların ise umursamaz tepkiler verdiğini görüyoruz.Onlar için Vega'nın verdiği bilgilerin anlamı yok.

Burda en önemli tepkiyi 2 kişiden görüyoruz.Biri Dof.Magellan ile sohbetinde onun fikrini öğrenmeye çalışıyor.Magellan duruma şüpheli yaklaşınca Dof bombayı patlatıyor, "Her zaman için daha yüksek bir yere gidebiliriz".Dofy sıradan bir kutsal ejder değil.Bildigi şeyler var burda çok ince mesajlar veriyor.

Gelelim diğer önemli tepkiyi verene.O da kutsal ejder fakat sıradan olduğu çok belli.Çunku boş yüz yıl hakkında hiçbir bilgisi yok.

Vega ponegliflerden bahsederken Mars güç reaktörüne doğru ilerliyor.Mars ilerlerken onu kimse durduramıyor, Chopperi ezip geçmiş.İnşallah minik chopper bunu atlatır, Mars zehirli bı yaratık. Burda Marsın ne kadar güçlü olduğu zaten görülüyor bazı Kf lobileri yine şaşırtmıyor boş elestirileriyle.Ayrıca offpanelde her şeyiyle güç reaktörüne vurmadigi ne malum onu da anlamadım açıkçası.

Oda bu kargaşa da okuyucularına en iyi özetliyecek şekilde yaşananları sunuyor.

Luffy domuz adamla uğraşırken Vega sonunda Joy Boy diye ilk korsandan ve Nika diye bir tanrıdan bahsediyor.Biz bu kısımları zaten tahmin ediyorduk o yüzden hiç heyecanlanmandık.İnşallah bilmediğimiz bilgileri gelecek bölümde verir.

Ben de ilk öyle sandım ama sonra resme dikkatlice bakınca silüet olanın önünde beyaz olarak çizilmiş dağ gibi bir şey varken Saul’un önünde sadece bulutların olduğunu fark ettim.

İkincisi de silüetin sol tarafında kalan ağaç Saul’un sağ tarafındaki ağacın devamı gibime geldi.

Belki de dediğin gibi ben çok fazla anlam yüklemeye çalışıyorumdur. Ama bana sanki o silüet Saul değişmiş gibi geldi. Çünkü silüetin önünde olan dağ gibi bir şey Saul’un önünde yok.
Şapka, beden, yanındaki ağaçlar aynı. Uzandığı kütükler o görüntüde arkasında değil solunda. Solundaki kütükleri arkasına alınca görüş açısı değişiyor. Elbaf'ın dağlarının denize dik uzandığı bir noktasında muhtemelen.

Son düzenleme:

Saul o . Yaslandığı kütük ve şapkasından anlaşıyor .

Brook (Big Mom'a koyduğu posta ve ponegliph çalması) ve Franky'den (Koramirale tek atması, Satürnle dalgası filan) sonra gerçek bir imparator tayfası üyesi olduğunu kanıtladığı için Chopper'a teşekkür ederim. Darısı diğerlerine. Bi de çok tatlı şerefsiz. Tayfanın ucubeleri > Tayfanın normal tipleri.

Balikadam adasindada joyboydan özür dileniyordu phonegrifte. Uyanan robotda diledi. Zou da bir suç istedim demisti. Zamanin joyboy'na karsi hükümetin birlesip yendiklerini biliyoruz ancak hükümet baskalarinj kandirip, etrafinda toplayip, zamanin joyboy'unu mu devirdiler acaba?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık