Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114: İkarus'un Kanatları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 74 47.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 33.5%
  • Kötü

Kullanılan: 29 18.7%

• Kullanılan toplam oy
    155
Seri harbiden sabır testi olma yolunda adım adım ilerliyor. Baya baya 20-30 saniyelik bir zaman dilimini anlatan bölümler çıkmaya başladı. Bir şeyleri anlatmaktan çok zaman kazanmaya çalışıyormuş gibi bir hali var yazarın. Üstüne bir de sürekli ara verilip duruyor o da ayrı bir konu.

Geçenlerde can sıkıntısından One Pace'e başladım, malum bilmeyen yoktur zaten, 2-3 bölümü birleştirip 1 bölüm çıkarıyor adamlar. Tekrar eden, gereksiz uzatılan ve filler olan yerler çıkarıldığında serinin 1100 bölümden 400-500 civarı bölüme düştüğünü ve anlattığı hikayeden hiç bir şey eksilmediğini görünce insan birazcık bozuluyor yalan yok.

Hayır bir de kötü bir seri olsa "Lanet olsun" deyip bırakıcaz ama merak da ettiriyor işin kötüsü. Arada kaldım valla.

Seri harbiden sabır testi olma yolunda adım adım ilerliyor. Baya baya 20-30 saniyelik bir zaman dilimini anlatan bölümler çıkmaya başladı. Bir şeyleri anlatmaktan çok zaman kazanmaya çalışıyormuş gibi bir hali var yazarın. Üstüne bir de sürekli ara verilip duruyor o da ayrı bir konu.

Geçenlerde can sıkıntısından One Pace'e başladım, malum bilmeyen yoktur zaten, 2-3 bölümü birleştirip 1 bölüm çıkarıyor adamlar. Tekrar eden, gereksiz uzatılan ve filler olan yerler çıkarıldığında serinin 1100 bölümden 400-500 civarı bölüme düştüğünü ve anlattığı hikayeden hiç bir şey eksilmediğini görünce insan birazcık bozuluyor yalan yok.

Hayır bir de kötü bir seri olsa "Lanet olsun" deyip bırakıcaz ama merak da ettiriyor işin kötüsü. Arada kaldım valla.
Sonra bir bölüm gelir ulan iyiki bu seriyi takip ediyorum ne şanslıyım dersin 😁😁😁😁 bu serinin olayı bu napalim

Uzun zamandır final arcın nasıl olacağı ilgili düşüncelerim sanki gerçekleşiyor gibi.

Gemide hayali gerçekleşmesi en sor kişi Sanji. Sanji Allblue peşinde ama bu zamana kadar kimse bulamamış. Varlığı bazıları için sadece alay konusu.

Balık adam adasındaki kehanete bakarsak Luffy balık adam adasını yok ediyor. Ada demeyelim de su altı şehri diyelim. Yine aynı mekanda deniz krallarına hükmeden Poseidon var. Ve O kralların kullandığı Noah gemisi var. Bir diğer antik silah pluton da ittifakı olan wano adasında. Luffy Raftel sonra korsan kral olmak için daha doğrusu kendi hayalindeki korsan kral tanımını tam anlamıyla gerçekleştirip tüm denizlerde özgürce dolaşabilmesi için kızıl hattaki duvarı yıkması gerekmekte. O hattın tepesinde kutsal ejderler yaşıyor. Denizleri birbirinden ayırıyor. Lufy o duvarı/dağı yıkacak. Suya gömülen parçalar eriyen buzullar misali tüm denizlerin yükselmesine sebep olacak. Böylece vegapunkın öngörüsü de gerçek olacak. Balık adam kehaneti de gerçek olacak. Noahı kontrol eden luffy (dolaylı olarak) insanları o devasa gemiye toplayacak. Tüm denizler birbirine akacak Allblue oluşacak. Luffy de tüm denizlerde özgürce dolaşmış olacak.

Doffy sama hazretleri içeri de kas yapmış, gayet mutlu .. Olayların arkasından nasıl çıkacak merakla bekliyorum.
İnanmıyorum Smothie diye bir karakter varmış ve Goda bunu hatırlamış, ulan koca arc da görünmeyen tatlı komutanını küfür gibi burada çizmiş ? Anaları da yok şen şakrak takılıyor bunlar herhalde ????

Doflamingo ve Magellan dostluğu hoşuma gitti.
Warcury hem dayanıklı hem rejenerasyon var bu şekilde bakınca tam tank. Linlin gibi saldırı yemiyor yese bile kendini yeniliyor ama saldırıları zayıf.

Mother Flame'in olduğu tankın üzerinde A&Mu yazıyor, Japoncasıyla söylersek A-to-Mu. Vegapunk, Dünya Hükümeti için atom bombası/nükleer enerji reaktörü inşa etmiş oluyor. Magellan ve Doffy arasındaki konuşmaya deniz bir metre yükselmiş ve Mother Flame 4 kere daha kullanılırsa dünya sular altında kalacak.

Doflamingo ve Magellan dostluğu hoşuma gitti.
Warcury hem dayanıklı hem rejenerasyon var bu şekilde bakınca tam tank. Linlin gibi saldırı yemiyor yese bile kendini yeniliyor ama saldırıları zayıf.
Magellanı ayartip gel kanka çıkalım buradan. Müttefik olalım ortak olalım dese de gidip Cross Guilde ikisi birden katılsa ne hoş olur ama inanilmaz bir reaksiyon yaratır. Seri renklenir.

Magellanda adalet anlayışı çok gelişmiş birisidir bu arada... Bir yerde bir haksızlık varsa oturup bizim kör dede gibi ellerini başına koyar düşünür yani... Ben bu şekilde bir adalet anlayışı olduğunu düşünüyorum. Onun dışında tam bir gorev adami ve aşırı ölümcül bir güce sahip.

Bu arada Grosei yapmış fanlar bayıldım keşke boyle olsaydı...

insstagram grosei fan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık