Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen utanır mısın bilemiyorum ama Luffy, meyvesinin potansiyeline ulaşmış dediğin yerde karakter ölmüştü zaten.

Şöyle utanır mutanır laflarını pek sık kullanma bence ikide bir utanır, utanmaza girmeyelim.
Zihninin ve bedeninin meyvenin potansiyelini kullanacak duruma geldiğine itirazın var mı? Zoan meyvelerin iradeleri var ve o noktada kullanıcı uygunsa uyanışa geçirtiyorsa bunda nasıl bir problem var? Meyvenin yeni güçleri saçma olabilir ama bu meyvenin kullanıcısını konak gibi kullandığını göstermez.

"Utanır mısınız? Sanmam." klişesini goygoy niyetine kullandım la yoksa biliyorum utanmayacağınızı :D

Zihninin ve bedeninin meyvenin potansiyelini kullanacak duruma geldiğine itirazın var mı? Zoan meyvelerin iradeleri var ve o noktada kullanıcı uygunsa uyanışa geçirtiyorsa bunda nasıl bir problem var? Meyvenin yeni güçleri saçma olabilir ama bu meyvenin kullanıcısını konak gibi kullandığını göstermez.

"Utanır mısınız? Sanmam." klişesini goygoy niyetine kullandım la yoksa biliyorum utanmayacağınızı :D
Hala utanmıyorsun ölen adam meyvesini tam potansiyeline ulaştırdı derken :artiz:

:) He he tek tek yemiş öyle. Hatırlat haftaya da tek yesin.
Haftya da yer, birileri gelip yine kurtarır sen yine gelip hikaye anlatırsın xD

Şu Sanjinin yaptığının 100 de 1 ini Zoro yapsa olacak olanları anlatmaya gerek yok sanırım.Daha yeni Lucci dövüş öncesi yorumları tekrar konuşmayalım : )

Burada farkında değiller Sanjiyi gömerken Luffy üstü görüyorlar :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık