Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma ve Hack eğitirken izliyordu demek istedin?
Kuma ve Hack eğitirken izliyordu demek istedin?
Oda öyle demiyor ama

That's when he meets Hack who, as a master in Fish-Man Karate, teaches martial arts to children without prospects that are raised by the army. However, Sabo carries no memories. But he isn't a boy anymore on a level such of someone who can still be taught something. Taken under Dragon's wing he shows great skills and grows rapidly

bu kadar gizem kasmaya ne gerek var vegapunk? enies lobby'nin dibi delik işte. oraya bir tane tıpa takarsak eğer suların akış yolu engelleneceği için su seviyeyi yükselir ve dünya sular altında kalır.
Hocam şöyle bir @mantartıpa iş görür mü? ( hep bu nicki alıntılamak istemiştim nasip bu güne imiş :D )

o zaman tum kadimleri sanji yenecek. Sadece ona anti bir guc verilirse bence korsanlar kralida sanji olabilir.

bu kadar fazla sanjiye odaklanma derim. Guc olarak bilmem ama hikayesel olarak cake islandda bitti isi.
Hepsini yener demedim.

Seriye devam etme sebebim % 98.72 Sanji benim niye odaklanmayım ki ? : )

Hikayesi bitmez daha..

Odanın hep ucu açık açıklama yapmasından nefret ediyorum. Kafasında tam bi yol haritası yok gibi hissettiriyor. Açık bırakıyor ki uzatabildikçe uzatabilsin, salladıkça sallayabilsin. Ki buna rağmen seriyi kurcaladıkça çok falso çıkıyor. Okey görl şimdi dünya suya batacak dedin bi 50 bölüm sonra da herkes balık olcak de 🥳 daha da 50 bölüm sonra luffy zaten levrek olarak çıkmıştı anasından de🥳

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık