Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113: Çıkmaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 48 35.8%
  • Orta

Kullanılan: 48 35.8%
  • Kötü

Kullanılan: 38 28.4%

• Kullanılan toplam oy
    134
Aslında şunu da sorgulamak lazım. One Piece’de bütün adalar sular altında kalsa ne olacak? Yani Imu insan türü ölsün diye neden bütün adaları batırmak istiyor ki?

Sonuçta kendisi her şeyin kralı. Bütün insan ırkını öldürerek neyi amaçlıyor?

Para mı? Şöhret mi? İktidarlık mı?

Eee Imu bunların hepsine sahip zaten! Parası da var, şöhreti de var, iktidarlığı da var.

Var oğlu var adamda. Neden böyle bir şey yapmak istiyor anlamış değilim.
İmu dünyanın kralı ama kimse bilmiyor, bir fanusta yaşıyor. Şan şöhret itibar hiçbirine sahip değil. Adamın amacı ne bilemem ama normal bir vatandaş değil. Parayla iktidarla güçle falan işi olsa odasında saklanmaz.

İmu dünyanın kralı ama kimse bilmiyor, bir fanusta yaşıyor. Şan şöhret itibar hiçbirine sahip değil. Adamın amacı ne bilemem ama normal bir vatandaş değil. Parayla iktidarla güçle falan işi olsa odasında saklanmaz.
Aslında mutlak özgürlüğünü kısıtlayan yegane şey JoyBoy. Sırf ondan dolayı adaları denize gömecek. O elinde tuttuğu posterlerde JoyBoy’u arıyordu, en sonunda Luffy, Nika moduna girince iyice emin oldu ve planı devreye soktu.

Tüm bu vegapunk serisinde, vegapunk’ın deha hareketlerine yeteri kadar tatmin olabilen var mı? Ben şahsen olamadım. Kendi adasında çok yetersiz kalması beni rahatsız etti açıkçası. Dressrosa adasında kros’un etkisi kadar kendi adasındaki olan bir savaşta etkisi olmadı. Booney oldu . Kuma’nın oldu ama vegapunk’dan böyle bir etki gelmedi. Bu yüzden beni yeteri kadar vegapunk tatmin etmedi. Yıllardır hakkında yaratılan gizem ve övgüden sonra bu seride gördük ki “hee bu kadarlık adammış” dedim

Tüm bu vegapunk serisinde, vegapunk’ın deha hareketlerine yeteri kadar tatmin olabilen var mı? Ben şahsen olamadım. Kendi adasında çok yetersiz kalması beni rahatsız etti açıkçası. Dressrosa adasında kros’un etkisi kadar kendi adasındaki olan bir savaşta etkisi olmadı. Booney oldu . Kuma’nın oldu ama vegapunk’dan böyle bir etki gelmedi. Bu yüzden beni yeteri kadar vegapunk tatmin etmedi. Yıllardır hakkında yaratılan gizem ve övgüden sonra bu seride gördük ki “hee bu kadarlık adammış” dedim
Beni tatmin etti. Adam tek başına 5 kadim ve 1 amirali yenecek bir ada tasarlayacak hali yok. Olduğu kadarıyla gayet büyük bir iş başardı.

Beni tatmin etti. Adam tek başına 5 kadim ve 1 amirali yenecek bir ada tasarlayacak hali yok. Olduğu kadarıyla gayet büyük bir iş başardı.
ben de tabiki 5 kadimin adaya gelmesini tatmin etmiş olmasını beklemiyorum. ancak güç açısından ekstra bir katkı görmedim. sadece savaşa etki edecek bir şey doğrudan yapmadı veya planlamadı.

ben de tabiki 5 kadimin adaya gelmesini tatmin etmiş olmasını beklemiyorum. ancak güç açısından ekstra bir katkı görmedim. sadece savaşa etki edecek bir şey doğrudan yapmadı veya planlamadı.
Ne yapabilirdi? En büyük silahı çakma şiçiler, onları da zaten bir yere kilitleyip bizimkilerin karşısında kullanılmasını engelledi. Lucci ve Kaku’yu da yakalamıştı. Denizciler sonradan meydana çıktı.

ne yapabilir
Ne yapabilirdi? En büyük silahı çakma şiçiler, onları da zaten bir yere kilitleyip bizimkilerin karşısında kullanılmasını engelledi. Lucci ve Kaku’yu da yakalamıştı. Denizciler sonradan meydana çıktı.
ne yapabilirdi sorusunu sorduğumuz ve yanıt alamadığımız kişi işte dünyanın en zekisi en dahisi beyni insanoğlundan 200 yıl kadar ilerisinde denilen birisi olduğu için ve yıllarca yaptığı buluşlarla herkesin bu tarz hatalar yapacak ya da bunlara çözüm bulamayacak birini beklediğini düşünmüyorum. bu yüzden beni tatmin etmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık